:: درباره سایت پیام ایمنی    

 

فعاليت سايت از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.

 

 

:: نشریه تخصصی پیام ایمنی    

 

پیشرفت سریع علوم، فنون و تکنولوژی در عرصه‏ های مختلف صنعت و به تبع آن عرضه محصولات و کالاهای مختلف سبب تغییر شیوه‏ های زندگی، کار، اسکان ، حمل و نقل و ارتباطات در جوامع انسانی گردیده است.

در این راستا و در تعامل سه عنصر اصلی محیط، انسان و ابزار همواره خطرات گوناگونی سلامت انسان‏ها را تهدید کرده و می‏کند. اینگونه خطرات در نتیجه عدم تعامل و عملکرد مناسب یک یا چند عنصر فوق بروز می‏کند.

به علاوه عدم توجه طراحان و سازندگان به تاثیرات زیست محیطی و عوامل انسانی در استفاده از کالاها و دستگاه‏ها نیز خطرات جدیدی را در چند دهه اخیر در جوامع انسانی ایجاد نموده است. دست اندرکاران مجله پیام ایمنی برآنند تا با معرفی پیشرفت‏ها، فن‏اوری‏ های موجود، چاپ مقالات و تحقیقات صورت گرفته در سایر کشورها و همچنین بیان تجارب و مطالعات موفق در داخل کشور، مسوولین اجرایی، کارشناسان، اساتید، دانشجویان و کلیه کسانی که به نحوی با مقوله ایمنی در ارتباط هستند را در راستای ارتقای کمی و کیفی ایمنی کشورمان همراهی نمایند.

مجله پیام ایمنی با انگیزه اطلاع‏ رسانی و ایجاد حلقه ارتباطی بین بخش‏ های مختلف خانواده ایمنی کشور یعنی صنعت، دانشگاه و مراکز درمانی و مشاوره‏ای منتشر می‏گردد. هدف ما اعتلای فرهنگ ایمنی و مشارکت در توسعه و حفظ استانداردهای ایمنی می‏ باشد. امید است بتوانیم در جهت کاهش میزان حوادث در کشورمان و جلوگیری از خسارت‏های مالی و جانی گامی موثر برداریم.

 

در پايان تاکيد می کنيم که اين سايت کاملا مستقل و خصوصی است و به هيچ اداره، سازمان، نهاد و شرکت دولتی و غيردولتی وابسته نيست.

 

مطمئنيم تا رسيدن به سايتی در خور جامعه ایمنی، بهداشت و محیط زیست کشور عزيزمان راهی طولانی در پيش داريم و همواره نيازمند راهنمايی ها و پيشنهادات شما جهت تكميل و توسعه بانك اطلاعات HSE كشور هستيم.  

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه