خطا
  • RokSprocket needs the RokCommon Library and Plug-in installed and enabled. The RokCommon System Plug-in needs to be before the RokSprocket System Plug-in in the Plug-in Manager

تبلیغات

  


عمده کاربران این سایت را مدیران و کارشناسان ایمنی، آتش نشانی، بهداشت و محیط زیست در بخش های خصوصی و دولتی، دانشجویان، اساتید، صاحبان مشاغل، محققین، تولید کنندگان و فروشندگان کالاهای ایمنی و آتش نشانی تشکیل می دهند.

تنوع مطالب موجود در سایت و  پشتیبانی علایق متنوع کاربران این سایت را به محل مناسبی برای تبلیغ و معرفی خدمات و محصولات متنوع در زمینه ایمنی، آتش نشانی، بهداشت و محیط ریست تبدیل نموده است.

امروزه تبليغ نکردن در اينترنت به معنای کنارگذاشتن بخش بزرگی از مشتريانی است که به دلايل مختلف وقت زيادی را در محيط اينترنت صرف می کنند و کمتر از ساير رسانه های سنتی استفاده می کنند. ضمن اينکه شما با راهنمايی بينندگان آگهی خود به سايت اختصاصی تان می توانيد با ارايه اطلاعات مورد نياز، فرصت بيشتری برای جلب توجه افراد به کسب و کار خود داشته باشيد. مچنين هزينه پايين تبليغات در اينترنت در مقايسه با ساير رسانه ها مانند تلويزيون، راديو و روزنامه های پرتيراژ را نيز در نظر بگيريد.

در صورتيکه مايل به درج تبليغات در سايت پیام ایمنی هستيد پس از انتخاب نوع تبليغ مورد نظر از  جدول زير با نشانی از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد.   مکاتبه کنيد يا با شماره تلفن 22924987 021 تماس بگيريد.

همراهی شما را در حفظ و گسترش اين پايگاه اطلاع رسانی ارج می نهيم.

تعرفه درج آگهی در سایت safetymessage.com در سال 1394

 

 نوع  نحوه نمایش  تعداد نمایش  هزینه


 ويژه صفحه اول
كادر ويژه
58*459
(Max. 25 KB)

 

 فقط در صفحه اول سايت به صورت ثابت
+ لينک مستقيم کادر آگهی
 یک ماهه  500.000 تومان


 Type B
254*90
(Max. 25 KB)

 

 نمايش در سمت چپ کليه صفحات داخلي به صورت متغير اتفاقی
+ لينک مستقيم کادر آگهی
 یک ماهه  200.000 تومان

 

- در صورت نبود سفارش آگهی ويژه صفحه اول آگهی های نوع B در صفحه اول نيز نمايش داده می شوند.

شرايط:

- آگهی های ويژه صفحه اول در صورت آزاد بودن فضا پذيرش می شوند. برای رزرو 20 درصد مبلغ آگهی دريافت خواهد شد.
- آگهي ها ميتواند از نوع  gif    .jpg   .swf.      باشد.
-
فايلهاي فلاش نبايد حاوي صدا باشد.
-
ارايه فايل آگهی بر عهده سفارش دهنده است.
-
سايت در پذيرش يا رد سفارش و يا فايل آگهی مختار است.  

نحوه سفارش:

- اگر برای اولين بار است که در اين سايت آگهی می دهيد بهتر است قبل از واريز وجه، مشخصات فعاليت يا محصول مورد نظر برای تبليغ و طرح آن را (اگر موجود است) به نشانی ايميل    از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد.  ارسال کنيد و از پذيرش تبليغ خود در اين سايت مطمئن شويد.
-
هزينه سفارش مورد نظر خود را بر اساس جدول بالا به يکی از حساب های سايت به هر روشی که برايتان راحت تر است واريز نماييد.
-
تصوير فيش واريزی يا مشخصات آن را به شماره 22924987 فاکس يا به ايميل  از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد.  ارسال نماييد.
- آگهی شما حداکثر يک روز کاری پس از دريافت مشخصات وجه واريزی و فايل آگهی شما در سايت قرار خواهد گرفت.
-
جهت کسب هرگونه اطلاعات بيشتر با شماره 22924987 تماس بگيريد.