گواهینامه بین المللی استاندارد HSE/MS نفت و گاز غرب تمدید شد
            
 
گواهینامه بین المللی استاندارد سیستم مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست HSE/MS شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب به مدت یک سال تمدید شد.
 
به گزارش شانا، گواهینامه بین المللی استاندارد سیستم مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب از سوی شرکت NISCERT تمدید شد.
 
ممیزان شرکت NISCERT در طول سه روز به ارزیابی عملکرد شرکت نفت و گاز غرب در مناطق عملیاتی چشمه خوش، سرکان و همچنین ستاد کرمانشاه در حوزه استاندارد های جهانی HSE/MS پرداختند و در نهایت گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست براساس مدل OGP بار دیگر توسط شرکت NISCERT تمدید شد.
 
 در متن تمدید گواهینامه به مواردی نظیر وجود ساختار مناسب و منابع کافی برای اصلاح مداوم ساختار شرکت، حاکم بودن دیدگاه فرایندی در سطح شرکت، تعریف مناسب ارتباط مجموعه با پیمانکاران، تعریف مناسب ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی، ارزیابی مداوم ریسک در بهره برداری اصلی شرکت و ... به عنوان مهمترین دلایل تمدید گواهینامه اشاره شده است.
 
در همین زمینه پیشتر فیروز شریفی رئیس واحد مهندسی سیستمها و بهره وری شرکت نفت و گاز غرب با تاکید براهمیت استقرار سیستمهای مدیریتی ISO و لزوم سرعت بخشیدن و تداوم هرچه بیشتر تحقق اهداف HSE-MS گفت: توجه به بهداشت حرفه ای و رعایت ایمنی و توجه به سلامت افراد، پیش نیاز برای صیانت از منابع انسانی و افزایش بهره‌وری هرسازمان و شرکتی است.
 
وی بااشاره به اقدامات انجام گرفته در جهت برطرف کردن موارد انطباق نداشتن ناشی از ممیزی مرحله قبل  HSE-MS، بر یکپارچه کردن همه نظامهای مدیریتی تاکید کرد و گفت: باید فرهنگ HSE را با تکیه بر آموزش و نظارت در همه پروژه ها و فعالیتهای مناطق گسترش داده و با ایجاد HSE برتر حوادث و مشکلات را به طور نظام مند ارزیابی کنیم و حوادث و آسیبها را از طریق حذف شرائط ناایمن و ارتقای سلامت افراد به صفر برسانیم.
 
محمدعلی خندان مدیربحران و پدافند غیرعامل شرکت نفت و گاز غرب نیز در مورد نقش HSE در رفتار سازمانی عنوان کرد: تلاشهای این واحد به صورت BASIC با برنامه ریزی مدون از سال ١٣٨٧ شروع شد و رو به رشد است که نشانگر برنامه ریزی صحیح و پایش متمرکز و از پیش تعیین شده در جهت نیل به اهداف سازمانی و ایمن سازی سیستم است. 
 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه