برگزاري نخستين نمايشگاه و همايش محيط زيست، ايمني و سلامت
 
موج - شهرداري تهران نخستين نمايشگاه و همايش تخصصي محيط زيست، ايمني و سلامت را برگزار مي‌کند. 
 
به گزارش خبرگزاري موج،‌ سارا ياراحمدي، دبير اين نمايشگاه، با بيان اينکه اين نمايشگاه و همايش تخصصي از سوي شهرداري تهران و با حضور همه سازمان‌ها و ارگان‌هاي دولتي و بخش خصوصي برگزار خواهد شد، گفت‌: در اين نمايشگاه با تمام چارچوبي که براي مشارکت کنندگان وجود دارد قرار است قدمي بلند مدت براي رسيدن به معناي اصلي شرکت در نمايشگاه با ديدي نو و اجرايي نوين در کنار همايش تخصصي با تعامل با شهرداران مناطق تهران، ارگان‌ها و وزارتخانه‌ها و مقامات لشگري و کشوري و شرکت‌هاي دولتي و خصوصي با انبوهي از بازديدکنندگان اجرا شود.
دبير نخستين نمايشگاه و همايش محيط زيست، ايمني و سلامت گفت: متاسفانه در ايران اين به مباحث محيط زيست‌، ايمني و سلامت به صورت تخصصي کمتر توجه شده است و اميدواريم که در اين نمايشگاه که با ويژگي‌هاي منحصر به فرد خود اجرا مي‌شود در آينده‌اي نزديک فعاليت‌هايي بزرگتر و مهم تر را شاهد باشيم.
به گفته ياراحمدي برگزاري اين نمايشگاه تنها گامي اوليه است که از سوي شهرداري منطقه 20 اجرا مي‌شود و اميدواريم که در ماه‌هاي بعد از اختتاميه شاهد جهشي عظيم براي مشارکت کنندگان در تمامي عرصه‌هاي اقتصادي، فرهنگي، تبليغاتي، اجتماعي، آموزشي و هنري باشيم.
اين نمايشگاه به مدت 7 روز از تاريخ 15 تا 22 دي امسال با هدف آشنايي مردم با حوادث غيرمترقبه، حوادث ناشي از کار، بيماري‌هاي ناشي از تغذيه‌، آب و هواي غيرسالم و تخريب‌هاي زيست محيطي، راه‌هاي پيشگيري و مقابله با آن و معرفي آخرين تجهيزات و تکنولوژي‌هاي جديد توسط همه فعالان بخش خصوصي و دولتي در حوزه بحران و ايمني، زيست محيطي و سلامت برگزار خواهد شد.
برگزاري مانورهاي ايمني و تشکيل کلاس‌هاي آموزشي در زمينه امداد و مقابله با بحران‌هاي ناشي از حوادث و بيماري‌هاي براي عموم مردم و علاقه مندان‌، برگزاري نشست‌هاي تخصصي با حضور صاحب نظران و کارشناسان در زمينه روش‌هاي مقابله با بروز بحران‌هاي زيست محيطي و حوادث غير مترقبه، برگزاري نمايشگاه معرفي و فروش کالاها و تجهيزات مورد نياز در شرايط بحراني و برنامه‌هاي شاد و سرگرم کننده براي سنين مختلف از ديگر برنامه‌هاي نخستين نمايشگاه محيط زيست، ايمني و سلامت خواهد بود.
 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه