توجه ویژه به الزامهای اچ. اس. یی در قراردادهای جدید صنعت نفت
 
 
به گزارش اویل نیوز به نقل از شانا، مدیرکل اچ.اس. یی وزارت نفت امروز (چهارشنبه ـ چهارم آذرماه) درآیین هم اندیشی آثار ابلاغیه وزیر نفت در اجرای الزامات و رویه های مدیریت اچ. اس. یی در قراردادهای صنعت نفت اظهار کرد:  توجه به الزامهای تدوین شده می تواند بخش .اچ . اس. یی را در صنعت نفت بیش از پیش پویا کند و در همه قراردادها این مقوله باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.
 
 
 
سید باقر مرتضوی افزود:  همکاری و تعامل میان همه ارکان صنعت نفت سبب می شود تا بهترین سطح ایمنی، بهداشت و محیط زیست را محقق کنیم و در این مسیر باید همگام با دانش روز جهان حرکت کنیم.
 
 وی ادامه داد: توجه پیمانکاران در طرحهای توسعه ای به الزامهای اچ . اس. یی نیازمند نظارت بیشتری است والزامهای ایمنی باید رعایت شود تا صنعت نفت در راه پیشرفت خود با شتاب بیشتری حرکت کند.
 
مرتضوی با تاکید بر  این که مدیریت صحیح اچ. اس. یی ، از عوامل کلیدی موفقیت صنعت نفت به شمار می رود ،گفت: مدیریت اچ .اس. یی افزون بر تضمین مدیریت اثربخش ریسکها، سبب ایجاد محیط کار ایمن، تکریم کارکنان و احترام به ذینفعان خواهد شد.
 
مدیرکل اچ.اس. یی وزارت نفت با بیان این که زمینه برای رشد و ارتقای اچ.اس. یی در صنعت نفت ایران فراهم است گفت: تعهد به الزامها و قوانین سبب خواهد شد فعالیتها با اطمینان بیشتری انجام شود.
 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه