آخرین مهلت ارسال مقاله به همایش «مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست در حوزه شهروندی»

 

اولین همایش ملی «مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست در حوزه شهروندی، HSE سالمندان و معلولین» به همت دانشکده محیط زیست واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی 29 آذر ماه امسال برگزار می‌شود.

 

به گزارش سرویس علمی ایسنا، چالش‌ها و مشکلات سالمندان و معلولین در شهر، ارزیابی ریسک‌های HSE اماکن عمومی مرتبط با سالمندان، چالش‌های قانونی سالمندان و معلولین، HSE محیط های عمومی شهری سالمندان و معلولین، ارزیابی ارگونومی ویژه سالمندان و معلولین، جنبه‌های زیست محیطی اثرگذار بر زندگی سالمندان، مدیریت بحران، شرایط اضطراری و سالمندان و معلولین، جایگاه سالمندان و معلولین در توسعه پایدار و HSE منازل مسکونی ویژه سالمندان محورهای این همایش را تشکیل می‌دهند.

 

بر اساس این گزارش، علاقه‌مندان جهت ارائه مقاله و شرکت در این همایش می‌توانند با مراجعه به سایت دانشکده محیط زیست و انرژی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه‌ آزاد اسلامی به آدرس http://environment.srbiau.ac.ir/fa/index.html در این زمینه اقدام کنند.

 

بر اساس اعلام دبیرخانه همایش، مهلت ارسال مقالات تا تاریخ 15 آذرماه و مهلت ثبت نام تا 20 آذرماه امسال است، همچنین در صورت ارائه مقاله شرکت در این همایش رایگان است.

 

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن 2-44861681 داخلی 5525 تماس بگیرند.

  

منبع: ایسنا
 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه