پروژه وسیع از فعالیت های ایمنی در سطح صنعت پتروشیمی
 
به گفته معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی،از لحاظ انجام ممیزی آتش نشانی و فعالیت های مربوط به ایمنی در مجتمع های پتروشیمی ، پروژه وسیعی در سطح صنعت پتروشیمی تعریف و در دست اجرا است.
 
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از ماهشهر امروز:مرضیه شاهدایی مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با قدردانی از تمامی نیروهای حاضر در عملیات اطفای حریق انبار لاستیک مصنوعی پتروشیمی بندر امام، گفت: از تک تک نیروها، مدیریت و دست اندرکاران شرکت های پتروشیمی رازی، تندگویان، امیرکبیر، اروند، سازمان منطقه ویژه، مناطق نفت خیز جنوب، پالایشگاه آبادان، سازمان بنادر کشتیرانی و سایر ارگان ها وسازمان های محلی که با تلاش و همکاری صمیمانه خود، در عملیات اطفاء حریق انبار BDSRپتروشیمی بندر امام حضور داشتند و فداکارانه با شعله های آتش جنگیدند، تشکر می کنم.
 
وی افزود: پس از بررسی نهایی در اولین فرصت دلایل اصلی حادثه آتش سوزی در این مجتمع پتروشیمی بررسی و میزان خسارت های احتمالی از طریق رسانه ها به اطلاع عموم جامعه خواهد رسید.
 
مدیر عامل شرکت ملی صنایع پترشیمی با بیان اینکه  با خاموش شدن کامل آتش، عملیات لکه گیری شروع شده است  گفت:با درک ضرورت توجه به مباحث HSE از سوی شرکت های پتروشیمی، برنامه های جامع و وسیعی با همکاری بخش خصوصی در صنعت در این حوزه در دستور کار قرار گرفته است.
 
به گفته معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی،از لحاظ انجام ممیزی آتش نشانی و فعالیت های مربوط به ایمنی در مجتمع های پتروشیمی ، پروژه  وسیعی در سطح صنعت پتروشیمی تعریف و در دست اجرا است.
 
گفتنی است؛در ساعت ۱۷:۰۴ دقیقه بعد از ظهر شنبه ( ۱۶ مرداد) انبار لاستیک مصنوعی مجتمع پتروشیمی دچار حادثه آتش سوزی شد که خوشبختانه این آتش بدون تلفات جانی خاموش شد.
 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه