خطا
  • RokSprocket needs the RokCommon Library and Plug-in installed and enabled. The RokCommon System Plug-in needs to be before the RokSprocket System Plug-in in the Plug-in Manager

کارگاه مدیریت اصول ایمنی در بالادست صنعت نفت برگزار می شود

کارگاه مدیریت اصول ایمنی در بالادست صنعت نفت برگزار می شود
 
 
صدای صنعت-کارگاه آموزشی با محوریت مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست در بالادست صنعت نفت (Upstream HSE Management)، ٢٤ تا ٢٦ آبان ماه امسال در هتل بزرگ تهران برگزار می شود. 
 
نمایندگی شرکت CBC هلند در ایران به عنوان برگزار کننده این کارگاه اعلام کرده است: بررسی مسئولیت های مدیریت اچ‎اس‎یی با تمرکز خاص بر شرکت‎های اکتشاف و تولید و مطالعه و بررسی موردی حوادث صورت گرفته در صنعت بالادست و تحلیل مسائل مرتبط با آن در دستور کار کارگاه قرار دارد.
 بر اساس این گزارش، هدف از برگزاری این کارگاه درک نیازها و ضرورت‎های مدیریت اچ‎اس‎یی به عنوان بخشی از اصول قراردادها با شرکت‎های بین المللی، عناصر کلیدی اچ اس یی و بررسی جنبه های سازمانی و رفتاری مدیریت اچ اس یی است. 
مخاطبان این کارگاه، مدیران عامل، مدیران اچ اس یی، مدیران منابع انسانی و آموزش شرکت‎های فعال در صنعت نفت خواهند بود. 
این کارگاه با تدریس Herman Beltman که از استادان خبره حوزه مدیریت اچ‎اس‎یی در جهان و مدرس مدیریت ایمنی شرکت انگلیسی-هلندی شل است، برگزار می شود. 
بر اساس اعلام نمایندگی CBC هلند در ایران، علاقه‎مندان تا ١٠ آبان ماه امسال برای ثبت نام در این کارگاه فرصت دارند. در پایان کارگاه برای شرکت کنندگان گواهی بین المللی صادر خواهد شد.