خطا
  • RokSprocket needs the RokCommon Library and Plug-in installed and enabled. The RokCommon System Plug-in needs to be before the RokSprocket System Plug-in in the Plug-in Manager

رتبه نخست بندر امیرآباد در ارزیابی و ممیزی عملکرد مراکز HSE بنادر کشور

 رتبه نخست بندر امیرآباد در ارزیابی و ممیزی عملکرد مراکز HSE بنادر کشور
 
تین‌نیوز| مرکز HSE بندر امیرآباد به‌عنوان مرکز برتر HSE از لحاظ عملکرد در سطح سازمان بنادرو دریانوردی شناخته شد.
 
به گزارش تین‌نیوز، با اعلام اینکه عملکرد مرکز HSE بندر براساس ارزیابی به عمل آمده از سوی سازمان بنادر‌ و‌ دریانوردی به‌عنوان نخست دست یافت افزود اعتقاد بر این است که برنامه‌ریزی، مدیریت و اجرای اثربخش امور HSE یکی از مقوله‌های سودآور در هر سازمان و صنعت محسوب می‌شود که در این راستا بندر امیرآباد با ساختار تخصصی ایمنی، بهداشت و محیط‌‌ زیست به صورت هدفمند و منسجم گام‌های موثری را در جهت ایجاد محیط کار ایمن، حفظ و ارتقای سلامت نیروی انسانی، کاهش حوادث ناشی از کار و... برداشته است. 
 
بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوردی، علی خدمتگزار از جمله فعالیت‌های بندر درسال ۹۴-۹۵ را استقرار سیستم مدیریت HSE، بررسی هدفمند کلیه ریسک‌های ایمنی بهداشت و محیط زیست و هدف‌گذاری در جهت کاهش ریسک عملیات و فرایندهای بندری برشمرد و با بیان اینکه براساس ارزیابی به‌عمل آمده بیشترین ارتقای عملکرد از میانگین عملکرد مراکز HSE بنادر، به بندر امیرآباد اختصاص دارد کسب این مقام را به تمامی کارکنان بندر به‌خصوص پرسنل مرکز HSE تبریک گفت.
 
خدمتگزاردر پایان این خبر اظهار امیدواری کرد که بندر امیرآباد همواره به‌عنوان بندر ایمن معرفی شده و تمامی سرمایه‌گذاران با فراغ بال در این بندر به فعالیت بپردازند.