خطا
  • RokSprocket needs the RokCommon Library and Plug-in installed and enabled. The RokCommon System Plug-in needs to be before the RokSprocket System Plug-in in the Plug-in Manager

تصویب شغل آتش نشانی در ردیف مشاغل سخت و زیان آور

تصویب شغل آتش نشانی در ردیف مشاغل سخت و زیان آور
 
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: لایحه قرار گرفتن شغل آتش نشانی در ردیف مشاغل سخت و زیان آور در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید.
 
آتشپاد بهزاد بزرگزاد در گفتگو با خبرنگار ایمنا افزود: از 5 سال گذشته در کمیته های استانی موضوع سخت و زیان آور بودن شغل آتش نشانی را مطرح کردیم و خوشبختانه این پیگیری ها نتیجه بخش بود.
وی با اشاره به سختی های شغل آتش نشانان گفت: تاکنون در شهرهای مختلف کشور تعداد زیادی از آتش نشانان حین انجام عملیات اطفاء حریق مصدوم و یا حتی جان خود را از دست می دهند.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان اضافه کرد: حوادثی که آتش نشانان برای مهارکردن آنها گام برمی دارند بسیار عظیم است و برای افراد عادی خوف انگیز است.
وی تاکید کرد: به دلیل تنوع حوادث و حریق ها و ارتباط آنها با گازهای سمی و مواد شیمیایی، شغل آتش نشانی جزء سخت ترین و پُر استرس ترین مشاغل به شمار می رود و به همین دلیل با انجام پیگیری های فراوان توسط سازمان آتش نشانی شهرداری اصفهان، لایحه قرار گرفتن شغل آتش نشانی در ردیف مشاغل سخت و زیان آور در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید.
بزرگزاد ابراز امیدواری کرد با تصویب این لایحه در شورای نگهبان، آتش نشانان به حقوق واقعی خود برسند