خطا
  • RokSprocket needs the RokCommon Library and Plug-in installed and enabled. The RokCommon System Plug-in needs to be before the RokSprocket System Plug-in in the Plug-in Manager

نوشدارو پس از مرگ سهراب؟ /تنخواه 100 میلیارد تومانی شورای شهر به آتش‌نشانی برای تکمیل تجهیزات

نوشدارو پس از مرگ سهراب؟ /تنخواه 100 میلیارد تومانی شورای شهر به آتش‌نشانی برای تکمیل تجهیزات

 

نایب رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران خبر داد که در جلسه صبح امروز مقرر شد که شورا مجوز تنخواه صدمیلیارد تومانی برای جبران تجهیزات از دست رفته آتش‌نشانی بدهد.

میهن امروز-نایب رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران خبر داد که در جلسه صبح امروز مقرر شد که شورا مجوز تنخواه صدمیلیارد تومانی برای جبران تجهیزات از دست رفته آتش‌نشانی بدهد.

 

محمدمهدی تندگویان صبح امروز در حاشیه بازدیدش از محل آوار پلاسکو گفت: در جلسه صبح امروز مسوولان آتش‌نشانی اعلام کردند که در حادثه آوار پلاسکو تعدادی از تجهیزاتشان از جمله دو نردبام 55 متری از بین رفته است.

وی با بیان اینکه بر همین اساس در این جلسه مصوب شد که یک تنخواه 100 میلیارد تومانی به آتش‌نشانی داده شود، تصریح کرد: واقعیت این است که اگر الان حریقی در ساختمان بلندمرتبه تهران رخ دهد، در تجهیزات مشکل داریم چراکه نردبام 55 متری در این حریق از بین رفته و باید هرچه زودتر خسارات جبران شود.

نایب رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران با بیان اینکه باید هرچه زودتر تجهیزات تخریب شده خریداری و جایگزین شود، گفت: واقعیت این است که تجهیزات ما برای اطفای حریق ساختمان‌های بالای 15 طبقه به اندازه انگشتان دست است و باید این مساله جبران شود. هرچند که شهرداری اعلام کرده در اطفای حریق پلاسکو مشکلی نداشته؛ اما واقعیت است که ما بالگرد آتش‌نشانی نداریم و باید این مساله جبران شود.

 

 

منبع: ایسنا