برترین های حوزه HSE در صنعت گاز کشور در همایشی که به مناسبت سالروز ایمنی و آتش‌نشانی و ارزیابی HSE شرکت‌های تابعه صنعت گاز در سنندج برگزار شد... 

 

برترین های حوزه HSE در صنعت گاز کشور در همایشی که به مناسبت سالروز ایمنی و آتش‌نشانی و ارزیابی HSE شرکت‌های تابعه صنعت گاز در سنندج برگزار شد، معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، در این همایش در بین شرکت های گاز استانی شرکتهای گاز استان کردستان، بوشهر و سمنان در زمینه HSE به ترتیب حائز رتبه های اول تا سوم شدند.
بر پایه این گزارش، در میان شرکت های پالایش گاز نیز شرکت پالایش فجر جم موفق به کسب رتبه اول، پالایشگاه سرخون و قشم و همچنین پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی نیز رتبه های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.
در بین مناطق عملیات انتقال گاز نیز، مناطق 10، 4 و 7 عملیات انتقال گاز به ترتیب در رتبه های اول تا سوم قرار گرفتند.
این گزارش می افزاید؛ در این همایش طرح های توسعه خط هفتم سراسری، طرح توسعه پالایشگاه پارسیان و طرح توسعه خطوط پنجم و ششم سراسری نیز حائز رتبه های برتر شده و مورد تجلیل قرار گرفتند.
گفتنی است، در این مراسم علاوه بر معرفی برترین های حوزه HSE، از شرکتهایی که پیشرفت چشمگیری را در زمینه HSE داشته اند نیز تقدیر شد.
بر این اساس، شرکت های گاز استان های هرمزگان، اصفهان، اردبیل، آذربایجان غربی، پالایشگاه گاز سرخون و قشم و طرح توسعه خط هفتم سراسری به خاطر جهش اختلاف امتیاز بدست آمده نسبت به سال گذشته مورد تجلیل قرار گرفتند.

 

 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه