در منطقه ٥ عملیات انتقال گاز 

١٢ هزار نفر- ساعت آموزش اچ اس ایی برگزار شد

 

مدیر منطقه پنج عملیات انتقال گاز: این مقدار نسبت به مدت مشابه سال پیش از آن بیش از ٣٠ درصد افزایش یافته است.

سعید توکلی افزود: این آموزش در قالب ١٩ دوره و با حضور کارکنان ١٢ تاسیسات تقویت فشار گاز و پنج مرکز بهره برداری خطوط لوله و ستاد این منطقه برگزار شده است.

وی با اشاره به دوره های برگزار شده در زمینه اچ اس ایی، گفت: دوره های آموزشی مقررات صدور پروانه کار، ایمنی و آتش نشانی، ارزیابی ریسک، ایمنی گاز طبیعی در خطوط لوله، کار با گاز سنج، ایمنی کار در فضای بسته و محدود و اطفا حریق از جمله دوره های برگزار شده در سال ٩٣ بوده است.

 توکلی با بیان این که سهم کارشناسان  اچ اس ایی در تدریس این آموزشها ٢٥ درصد بوده است، تصریح کرد: آموزش مقررات صدور پروانه کار با شش دوره آموزشی و بیش از نهصد نفر- ساعت آموزش، پرمخاطب ترین دوره آموزشی در این منطقه بوده است.

وی ضمن اشاره به تاثیر این آموزشها در کاهش حوادث صنعتی در سال ٩٣ تاکید کرد: با توجه به حجم گسترده عملیات های منطقه پنج در سال گذشته حادثه صنعتی قابل توجهی در این منطقه رخ نداده است.

 

 

 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه