پایبندی به اصول سازمانی کلید موفقیت HSE شرکت ملی پخش
 
عمل به اصل تعهد و رهبری سازمان، کلید اصلی پیشرفت و دستیابی به موفقیت در بخش HSE شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران است.

رئیس اداره بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل (HSE) شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با تاکید بر این که اگر در سال گذشته HSE شرکت ملی پخش به موفقیتی دست یافته، ناشی از عمل به "اصل تعهد و رهبری" در این مجموعه است، گفت: خوشبختانه مدیران این شرکت نگاه مثبت و مطلوبی به واحد HSE دارند و همکاریهای لازم را برای رعایت موارد بهداشت، ایمنی، محیط زیستی را در واحد مربوط دنبال می کنند.
سعید جمشیدی با اشاره به تشکیل این اداره از پنج بخش بهداشت صنعتی، ایمنی و آتش نشانی، محیط زیست و پدافند غیر عامل و آموزش به خبرنگار شانا گفت: همه این بخشها برای رسیدن به اهداف مشخصی به طور پیوسته با یکدیگر حرکت می کنند.
وی برنامه ریزی در جهت حفظ و ارتقای سلامت جسمانی، روانی و اجتماعی کارکنان را به عنوان سرمایه اصلی شرکت ملی پخش اعلام و اظهار کرد: این بخش برای رسیدن به این مهم، از طریق شناسایی، ارزیابی ، تجزیه و تحلیل و تحت کنترل درآوردن عوامل زیان آور محیط کار، با تمام توان فعالیت می کند.
به گفته وی کاهش و به استاندارد رساندن میزان عوامل زیان آور، پیشگیری از بروز مسمومیتها و بیماریهای ناشی از کار، ایجاد تناسب کار با انسان و بالعکس و همچنین اهتمام در بهسازی محیط کار به منظور استقرار نظام مدیریت HSE از اهداف سلامت محور این بخش در محیطهای کاری است.
جمشیدی رخ ندادن هیچ گونه حادثه مهمی (که خسارات جانی یا مالی زیادی به دنبال داشته باشد) در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی را از مهمترین دستاوردها و نقطه عطفی در بخش HSE این شرکت در سال ٩٣ برشمرد.
جمشیدی با اشاره به این که سلامت نیروی انسانی یکی از ارزشمندترین سرمایه های یک سازمان است درباره اقدامات انجام شده سال ٩٣ در زمینه بهداشت صنعتی اظهار کرد: رفع چالشهای موجود در زمینه معاینات طب صنعتی و معاینات شغلی همه کارکنان شرکت ملی پخش از موارد انجام شده در راستای ارتقا و حفظ سلامت افراد است.
رئیس اداره بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل (HSE) شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران همچنین از اتخاذ تمهیدات لازم در راستای شستشو و آلودگی زدایی البسه و تجهیزات حفاظت فردی کارکنان عملیاتی در این شرکت خبر داد.

 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه