مدیرعامل سازمان آتش‎نشانی همدان خبر داد : 69 نفر در آتش‎نشانی همدان استخدام می شوند
 
مسعود دهبانی گفت: مجوز جذب 69 نیروی آتش‎نشانی در همدان صادر شده که یکم اردیبهشت ماه مراحل ثبت ‎نام از متقاضیان آغاز می‏‌شود.
مدیرعامل سازمان آتش‎نشانی همدان با اشاره به وجود 176 نیروی آتش‎نشان در ایستگاه‎های شهر همدان اظهار کرد: از مهمترین اولویت‌‎های کاری سازمان آتش‎نشانی همدان استانداردسازی پرسنل است به طوری که به ازای هر 2 هزار و 500 نفر جمعیت باید یک آتش‎نشان مشغول به کار باشد.
وی با بیان اینکه 9 ایستگاه آتش‌‏نشانی در سطح شهر فعالیت دارند، افزود: بر اساس استاندارد جهانی باید به ازای هر 50 هزار نفر یک ایستگاه آتش‎نشانی در منطقه استقرار پیدا کند.
مدیرعامل آتش‌نشانی همدان اظهار کرد: در این راستا، همدان جزء شهرهای برتر کشور بوده و به استاندارد جهانی نزدیک است. 
وی از صدور مجوز جذب نیروی انسانی خبر داد و گفت: امسال مجوز جذب 69 نفر نیروی آتش‎نشانی برای همدان دریافت شده که مراحل ثبت نام از متقاضیان از یکم اردیبهشت ماه آغاز و آزمون استخدامی‎ نیز یکم خرداد برگزار می‎شود.
دهبانی تصریح کرد: شرایط عمومی ‎آتش‎نشان برای پست راننده داشتن حداقل مدرک تحصیلی فوق دیپلم، حداکثر سن 30 سال، داشتن گواهی پایان خدمت سربازی و بهره‌مندی از گواهینامه رانندگی پایه است.
 وی با بیان اینکه این آزمون استخدامی ‎فقط برای پذیرش نیروی آقا است، افزود: همچنین شرایط برای نیروهای عملیاتی آتش‌نشان داشتن مدرک تحصیلی لیسانس، حداکثر سن 25 سال و داشتن گواهی پایان خدمت سربازی است.
 مدیرعامل آتش‌نشانی همدان از نوسازی ناوگان و تجهیزات آتش‎نشانی شهر همدان طی امسال خبر داد و عنوان کرد: 38 دستگاه خودروی آتش‎نشانی در شهر همدان فعال است.
 وی گفت: به دنبال خریداری دستگاه‌‏های جدید برای سازمان هستیم چرا که عمر مفید تجهیزات آتش‎نشانی پنج سال است.
 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه