جذب نیروی جدید در سازمان آتش نشانی شهرداری کرج آغاز شد
 
 
ثبت نام از علاقمندان به فعالیت در حرفه آتش نشانی برای بکارگیری در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از روزهای قبل آغاز شده و عزیزان با مراجعه به پرتال شهرداری این کلانشهر به آدرس: www.karaj.ir قادر به ورود به صفحه اصلی ثبت نام و ارایه اطلاعات و مدارک مورد نیاز خواهند بود. این ثبت نام به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.
 
شهرداری کرج به منظور تکمیل کادر عملیاتی و راننده خودروهای سنگین آتش نشانی در نظر دارد نسبت به جذب 185 نیروی آتش نشان (پیمانی) جهت بکارگیری در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی این کلانشهر اقدام نماید. بکارگیری نیروهای پیمانی در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج بر اساس مجوزهای صادره از سوی شورای اسلامی شهر و سازمان همیاری شهرداریها و دهیاری های کشور انجام می شود و شرکت کنندگان پس از موفقیت در آزمون های کتبی و عملی و دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی لازم قادر به فعالیت در این نهاد خواهند بود. بر این اساس، داشتن گواهینامه پایه یک برای متقاضیان دیپلمه استخدام (پیمانی) در سازمان آتش نشانی کرج بزرگ الزامی است و تنها افراد زیر 30 سال سن قادر به ثبت نام اولیه خواهند بود؛ ضمن آنکه جذب نیروها صرفا از بین متقاضیان بومی استان البرز صورت می گیرد. همچنین شرایط سنی برای متقاضیان دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم متفاوت است و سن آنها باید زیر 25 سال باشد. صفحه نام نویسی برای استخدام در سازمان آتش نشانی و آتش خدمات ایمنی شهرداری کرج در صفحه اصلی پرتال شهرداری کرج به آدرس www.karaj.ir قابل دسترس عموم خواهد بود. زمان برگزاری آزمون های استخدامی کتبی (علمی) و آمادگی جسمانی (عملی) نیز متعاقبا از طریق سایت مذکور اعلام خواهد شد. یادآور می شود متقاضیان با مراجعه به آدرس اینترنتی http://karaj.ir/HomePage.aspx?TabID=7751&Site=DouranPortal&Lang=fa-IR می توانند به صورت مستقیم وارد صفحه ثبت نام شوند.
 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه