مدیر بهداشت حرفه‌ای علوم پزشکی البرز :
طرح سلامت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای در کارخانه‌جات البرز اجرا می‌شود
 
مدیر بهداشت حرفه‌ای علوم پزشکی البرز گفت: به منظور برنامه‌ریزی برای افزایش سطح سلامت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای در کارگاه‌ها و کارخانه‌جات طرح سلامت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای در کارخانه‌جات البرز اجرا می‌شود.
 
علی کابلی‌زاده  با اشاره به 8 اردیبهشت‌ماه مصادف با روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه‌ای که از سوی سازمان جهانی بهداشت و سازمان بین‌المللی کار در نظر گرفته شده، اظهار داشت: در کلیه کشورها مراسم گرامیداشت این روز در راستای ارتقا سطح سلامت شهروندان و بهداشت محیط کار برگزار می‌شود.
وی افزود: در استان البرز نیز به منظور برنامه‌ریزی برای افزایش سطح سلامت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای در کارگاه‌ها و کارخانه‌جات برای تامین بهداشت محیط کار و سلامت شاغلان این مراسم اجرا می‌شود.
مدیر گروه بهداشت محیط و حرفه ای دانشگاه علوم پزشکی البرز با اشاره به تفاوت بهداشت حرفه‌ای و بهداشت عمومی، بیان کرد: بهداشت حرفه‌ای علم و هنر پیشگیری از بیماری‌های ناشی از محیط کار و شاغلان است.
وی افزود: هدف بهداشت حرفه‌ای تامین، حفظ و ارتقا بالاترین سطح سلامت جسمی، روانی و اجتماعی شاغلان در محیط‌های کاری است اما بهداشت عمومی بالا بردن سطح سلامت جسمی و اجتماعی کلیه مردم است.
کابلی‌زاده با اشاره به اینکه این مراسم در کلیه استان‌ها به صورت همزمان برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: هرساله به این مناسبت شعاری در راستای برنامه‌ریزی برای ارتقا سطح سلامت محیط کار و شاغلان در نظر گرفته می‌شود که شعار امسال "تحقق کار شایسته با نهادینه‌سازی فرهنگ ایمنی و سلامت کار" تعیین شده است.
 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه