ابلاغ شیوه نامه جذب نیروهای وظیفه برای پایگاه های آتش نشانی روستایی
 
 
شیوه نامه جذب و بکارگیری نیروهای وظیفه برای پایگاه های آتش نشانی روستایی در راستای موافقت ستادکل نیروهای مسلح مبنی بر صدور مجوز جذب نیروهای وظیفه برای پایگاه های آتش نشانی روستایی، از سوی معاونت امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به استانداری ها ابلاغ شد.
به گزارش ایرنا از سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، این شیوه نامه شامل وظایف، شرایط پرسنلی، فرآیند جذب نیروهای وظیفه و ... است که استانداری ها موظف هستند طبق مفاد مندرج در این شیوه نامه، نیروهای مورد نیاز و واجد شرایط را برای پایگاه های آتش نشانی روستایی فعال در سطح استان معرفی کنند.
شرایط نیروهای وظیفه در این شیوه نامه شامل داشتن صلاحیت اخلاقی و عدم سوءپیشینه و اعتیاد به مواد مخدر، داشتن تعهد خدمتی و اعتقاد به ماموریت های پایگاه آتش نشانی روستایی، سلامت کامل پزشکی و روانی، سکونت دائم در روستا یا روستاهای سطح بخش یا شهرستان محل خدمت، داشتن مدرک تحصیلی فوق دیپلم، دیپلم و یا زیردیپلم و نداشتن غیبت و اضافه خدمت است.
این شیوه نامه در راستای مجوز جذب و بکارگیری نیروهای وظیفه در پایگاه های آتش نشانی روستایی برای 200 نفر سرباز وظیفه تهیه و ابلاغ شده که از این تعداد 120 نفر زیردیپلم، 50 نفر دیپلم و 30 نفر فوق دیپلم هستند.
مجوز جذب نیروهای وظیفه برای فعالیت در پایگاه های آتش نشانی روستایی به مدت دو سال برای مشمولین واجد شرایط در مقاطع تحصیلی فوق دیپلم، دیپلم و زیر دیپلم اخذ شده است.
 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه