شیوه نامه جذب نیرو های وظیفه برای پایگاه های آتش نشانی روستایی ابلاغ شد
 
شیوه نامه جذب و بکارگیری نیروهای وظیفه برای پایگاه های آتش نشانی روستایی در راستای موافقت ستاد کل نیرو های مسلح مبنی بر صدور مجوز جذبنیرو هایوظیفه برای پایگاه های اتش نشانی روستایی ،از سوی معاونت امور دهیاری های سازمان شهرداری ها ودهیاری های کشور به استانداری ها ابلاغ شد.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، این شیوه نامه شامل وظایف ،شرایط پرسنلی، فرآیند جذب نیرو های وظیفه و...است که استانداری ها موظف هستند طبق مفاد مندرج در این شیده نامه، نیرو های مورد نیاز و واجد شرایط را برای پایگاه های آتش نشانی  روستایی فعال در سطح استان معرفی کنند.
 
شرایط نیرو های وظیفه در این شیوه نامه شامل داشتن صلاحیت اخلاقی و عدم سوء پیشینه و اعتیاد به مواد مخدر،داشتن تعهد خدمتی و اعتقاد به ماموریت های پایگاه آتش نشانی روستایی، سلامت کامل پزشکی و روانی،سکونت دائم در روستا یا روستاهای سطح بخش یا شهرستان محل خدمت،داشتن مدرک تحصیلی فوق دیپلم ،دیپلم ویا زیر دیپلم و نداشتن غیبت و اضافه خدمت.
 
این شیوه نامه در راستای مجوز جذب و بکارگیری نیروهای وظیفه در پایگاه های آتش نشانی روستایی برای 200 نفر سرباز وظیفه تهیه و ابلاغ شده که از این تعداد 120 نفر زیر دیپلم، 50 نفر دیپلم و30 نفر فوق دیپلم هستند.
 
مجوز جذب نیرو های وطیفه برای فعالیت در پایگاه های آتش نشانی روستایی به مدت 2 سالبرای مشمولین واجد شرایط در مقاطع تحصیلی فوق دیپلم،دیپلم و زیر دیپلم اخذ شده است.

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه