ارتقای HSE در منطقه ویژه پارس جنوبی
 
رئیس آموزش و ارزیابی عملکرد HSE شرکت ملی گاز از ارتقای HSE در مجتمع گاز پارس جنوبی خبر داد.
 
به گزارش تنگستان نما،، شهرام خلقی در جلسه‌ هم‌اندیشی اعضای HSE ستاد شرکت ملی گاز و HSE مجتمع گاز پارس جنوبی اظهار داشت: این نشست در واقع با موضوع «سیستم‌های ایمنی فرایند» برگزار شده و امیدوار هستیم به اهداف مورد نظر برسیم.
 
رئیس آموزش و ارزیابی عملکرد HSE شرکت ملی گاز با اشاره به تاکید مقام‌های ارشد وزارت نفت بر ارتقای HSE در سطح وزارت‌خانه و به ویژه منطقه‌ پارس جنوبی، خاطر نشان کرد: در همین راستا با چند شرکت معتبر اروپایی مذاکراتی انجام داده‌ایم و ان‌شاالله به‌زودی نمایندگان این شرکت‌ها از منطقه بازدید به عمل آورده و برنامه‌های‌شان را ارائه خواهند داد.
 
خلقی تصریح کرد: سرکشی به مناطق مختلف به منظور شناخت مشکلات و دغدغه‌های موجود و رفع نقاط ضعف انجام می‌شود.
 
رئیس HSE مجتمع گاز پارس جنوبی نیز گزارشی در ارتباط با وضعیت HSE مجتمع ارائه کرد و گفت: این گزارش با محوریت نقشه‌ استراتژی طرح تحول سلامت ارائه شده و به فضل خدا با تلاش دسته‌جمعی به نتایج مورد نظر برسیم.
 
محمد نجومی تصریح کرد: از افتخارات شرکت ما این است که یک شرکت خوداظهار هستیم و همواره در تمام سطوح نیروهای رسمی و پیمانکاری این خوداظهاری وجود داشته است.
 
فریبا سلیمی از اساتید مطرح HSE از دانشگاه‌های فرانسه نیز در ارتباط با مسائل مربوط به سیستم‌های ایمنی فرایند (PSM) به سخنرانی پرداخت.
 
کارشناسان ایمنی و محیط زیست شرکت ملی گاز در ادامه از سایت عملیاتی پالایشگاه اول و اتاق کنترل مرکزی این پالایشگاه بازدید و در روز دوم نیز از پروژه‌ ماده‌ بودار‌کننده دیدن خواهند کرد. 
 
 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه