برای نخستین بار درنظام بانکی کشور انجام شد؛
استقرار سیستم مدیریت یکپارچه HSE در بانک شهر
 
استقرار سیستم مدیریت یکپارچه HSE در بانک شهراخبار پولی مالی- سیستم مدیریت یکپارچه HSE، برای نخستین بار در نظام بانکی کشور در بانک شهر مستقر شد.
  
به گزارش اخبار پولی مالی ، حسین محمدپورزرندی- مدیرعامل بانک شهر , با اشاره به اهمیت استقرار این سیستم در نظام بانکی اظهار کرد: مدیریت یکپارچه HSE شامل سه حوزه بهداشت، ایمنی و محیط زیست است که کنار هم قرار گرفتن و اجرای این سه موضوع در یک سازمان به ویژه در سیستم بانکی، نقش مهمی در سلامت یک سازمان و ارتقاء آن دارد.
وی افزود: با استقرار این سیستم در بانک شهر، زمینه مشارکت همه کارکنان از پایین‌ترین سطح تا بالاترین رده، در توجه به سه موضوع  بهداشت، ایمنی و محیط زیست بیش از گذشته فراهم شده است.
مدیرعامل بانک شهر خاطرنشان کرد: توجه به منابع انسانی از اولویت‌های بانک شهر است و به همین منظور استقرار سیستم مدیریت یکپارچه HSE، نقش مهمی در ایجاد یک سازمان سلامت‌محور با توجه ویژه به سلامت روح و روان کارکنان دارد.
پورزرندی با اشاره به اقدامات انجام شده پس از استقرار این سیستم در بانک شهر گفت: سیستم مدیریت یکپارچه HSE برای نخستین بار در نظام بانکداری کشور، در بانک شهر مستقر شده است که در این راستا کمیته فنی و تخصصی آن ایجاد و دوره‌های آموزشی نیز به صورت مستمر برگزار خواهد شد.
وی در ادامه ابراز امیدواری کرد تا با استقرار این سیستم، بانک شهر بتواند گام مهمی در تداوم سازمانی موفق و سلامت‌محور با تکیه بر منابع انسانی پویا بر دارد. 
 
 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه