37 خطرتهرانی ها را تهدید می کند
 
شفقنا - رییس سازمان مدیریت بحران شهر تهران از شناسایی هزار گود غیراصولی و پر خطر در پایتخت خبر داد.
احمد صادقی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی پانا، با اشاره به مخاطرات موجود در شهر تهران اظهار داشت: بیش از سی و هفت مخاطره تهران را تهدید می کند.
 
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران با اعلام اینکه هر آنچه سلامت یک شهروند را به خطر اندازد مخاطره به شمار می رود، افزود: برخی مخاطرات طبیعی هستند مانند زلزله، طوفان، سیل و زمین لغزش. اما برخی مخاطرات انسان ساز و محصول دست انسان هستند که می توان به تصادفات، آتش سوزی چهارشنبه پایان سال، نماهای غیراصولی و حتی پیدا شدن گلوله های جنگ جهانی دوم در محله کارگر تهران اشاره کرد.
 
وی درباره میزان آمادگی این سازمان برای مقابله با بحران ها و مخاطرات شهر تهران گفت: مخاطرات زیادی تهران را تهدید می کند که وظیفه ما در سازمان پیشگیری و مدیریت بحران آمادگی در برابر بحران ها و مخاطرات است.
 
تهیه سند کاهش خطر پذیری محلات تهران  
صادقی در ادامه به سند کاهش خطر پذیری محلات تهران اشاره کرده و افزود: مخاطرات محلات مختلف تهران در قالب سند کاهش خطرپذیری در حال تدوین است.
 
 
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران همچنین با اشاره به گودبرداری های غیراصولی به عنوان یکی از مخاطرات جدی پایتخت گفت: متولی نظارت بر بحث گودبرداری اصولی در شهر تهران، سازمان نظام مهندسی است که سازمان مدیریت بحران با مجموعه شهرسازی و عمرانی شهر تهران هماهنگی هایی انجام داده تا شاهد مخاطرات کمتری در بحث گودبرداری های شهر تهران باشیم.
 
 
صادقی خاطرنشان کرد: در شهر تهران هزار گود غیراصولی و پر خطر شناسایی شده است.

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه