انجام ممیزی از عملکرد و فعالیت های شرکت گاز در بخش HSE
 
 رئیس اچ اس ای شرکت گاز استان بوشهر ، هدف از انجام این ممیزی را بررسی عملکرد این شرکت در تمامی فعالیت های مرتبط با  اچ اس ای عنوان کرد.

 دشتی نژاد افزود: این ممیزی در زمینه های مختلف نظیر ایمنی ، بهداشت ، محیط زیست و پدافند غیر عامل انجام شده است که در این ممیزی از یکی از  ایستگاه های CGS  استان نیز بازدید شد.

دشتی نژاد بیان کرد: در ممیزی مذکور، میزان انطباق شرایط موجود با الزامات قانونی و نیز میزان اعتبار ، درستی و اثربخشی فعالیت های شرکت در بخش اچ اس ای مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت که خوشبختانه موفقیت آمیز ارزیابی شد.
وی یادآور شد: بی شک با انجام این ممیزی ها می توان از نحوه و کیفیت اقدامات اجرا شده جهت کنترل و کاهش خطرات بالقوه جانی و نیز ارتقای سطح ایمنی و بهداشت آگاهی یافته و بدین ترتیب ضمن اطلاع از مشکلات موجود  نسبت به رفع آنها و بهبود شرایط ،  مطابق با اهداف سازمانی اقدام کرد.
دشتی نژاد با قدردانی از کلیه مشترکین ، استان بوشهر را یکی از ایمن ترین استان های کشور در خصوص بروز حوادث عنوان کرد و افزود : تا کنون شاهد بروز کمترین حوادث در بحث مشترکین بوده ایم که امید می رود همچنان شاهد تدوام روند موجود  باشیم.
وی در همین ارتباط ارائه اقدامات و راهکارهای لازم پیرامون مصرف ایمن و بهینه گاز از طریق صداو سیمای مرکز بوشهر ، پخش تیزرهای آموزشی ، ارائه آموزش های لازم در سطح مدارس و ...  را ازجمله فعالیت هایی برشمرد که در راستای تحقق این مهم اجرا شده است.
رئیس اچ اس ای شرکت گاز استان بوشهر،  اجرای مستمر رزمایش های مقابله با شرایط اضطراری در این شرکت و نیز نواحی تابعه و همچنین برگزاری کلاس های آموزشی مختلف با هدف افزایش دانش پرسنل را از جمله دیگر اقدامات مهم پیرامون ارتقاء سطح ایمنی و بهداشت در حوزه های مختلف عنوان کرد.
 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه