قانون ایمنی و بهداشت محیط کار اجرایی شد
 
یک مقام مسیول در وزارت کار از طرح بهسازی مراکز آموزش مهارت آموزی کشور خبر داد و گفت: اجرای قانون مدیریت سبز در دستور کار قرار دارد.
 
آرمان پرس:
رهام کیایی اظهارداشت: سازمان فنی و حرفه ای با داشتن بیش از ۷۰۰ مركز مهارت آموزی، وظیفه اجرای دوره های آموزشی دولتی مورد نیاز متقاضیان در سطح كشور را انجام می دهد كه با هدف افزایش بهره وری در چارچوب سیاست راهبردی توسعه و ارتقای نظام مدیریت بهره وری، برنامه نگهداشت، بهسازی و بهینه سازی فضاهای آموزشی را در دستور كار دارد.
 
معاون سازمان فنی و حرفه ای گفت: برنامه بهسازی و بهینه سازی مراکز آموزشی این سازمان یكی از برنامه های بلندمدت، عملیاتی و سالانه سازمان است كه در این راستا با هدفمند نمودن تعمیرات و اولویت بندی آن، اعتبارات به سمت اجرای تعمیرات ضروری كه عدم انجام آنها مانعی برای اجرای آموزش است، روانه می شود.
 
وی اظهارداشت: برنامه بهسازی و بهینه سازی مراكز آموزشی در راستای سیاست های كلی اشتغال و صرفه جویی مُصرح در برنامه های ۵ ساله توسعه كشور و بسته اقتصادی مقاومتی و راهبرد اشتغال بسته اجرایی وزارت متبوع و در چارچوب قوانین بودجه سنواتی كشور صورت می گیرد.
 
این مقام مسیول در وزارت کار تاکید کرد: این سازمان ضمن تحقق قوانین و مقررات موضوعه و جاری كشور، اجرای قانون ایمنی و بهداشت محیط کار، قانون جامع حمایت از حقوق معلولان و آیین نامه های اجرایی آن، قانون مدیریت سبز و غیره را در دستور كار خود دارد.
 
كیایی افزود: اهتمام به تشكیل كمیته های صرفه جویی و بهره وری در ادارات كل آموزش فنی و حرفه ای و كاربست مصوبات كمیته در موضوع نگهداری و تعمیرات مراكز، تعیین شاخص های توزیع اعتبار تعمیرات، كنترل كمی و كیفی انجام تعمیرات و هزینه كرد، اقدامات صورت گرفته در كاهش مصرف برق آب و گاز در چارچوب قانون مدیریت سبز، اطلاع رسانی قوانین و مقررات موضوع بهره وری و صرفه جویی و طرح كاهش قدرت برق قراردادی درخواستی متناسب با برق مصرفی در مراكز آموزش فنی و حرفه ای؛ از اقدامات سازمان آموزش فنی و حرفه ای كشور در بهسازی و بهینه سازی فضاهای آموزشی است.
 
منبع: جهان نیوز
 
 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه