مدیر کل دفتر امور بهداشت ، ایمنی ، محیط زیست و انرژی :
لزوم استقرار نظام HSE در واحدهای صنعتی و معدنی
 
در سومین نشست تخصصی کارشناسان HSEE سازمان صنعت،معدن وتجارت استانها ، عملکرد حوزه امور بهداشت ، ایمنی ، محیط زیست و انرژی در سال 94 ارائه شد.
 
به گزارش شاتا ، دراین جلسه مدیر کل دفتر امور بهداشت ، ایمنی ، محیط زیست و انرژی وزارت صنعت ، معدن و تجارت   با تاکید بر  لزوم استقرار نظام HSEE درواحدهای صنعتی  و معدنی گفت : به منظور انتقال تجربیات در حوزه  HSEE و استفاده از برنامه های راهبرد ی وزارتخانه ، تسریع اجرای سیاست امور بهداشت ، ایمنی ، محیط زیست و انرژی لازم است.
 دکتر رسول یار احمدی با بیان گزارش عملکرد استانها در حوزه HSEE گفت : در سال 93 فعالیت برخی سازمانهای استانی در این  حوزه فعالیت خوبی داشتند  ، فعالیت برخی متوسط و ضرورت بهبود فعالیت کار برخی سازمانهای استانی ملموس است
وی با تاکید بر اینکه تمرکز فعالان در زمینه HSEE روی طرح جامع و راهبرد ها باشد گفت: بعد از گذشت  8 ماه از ارائه طرح جامع،   قسمتهای کاربردی و عملیاتی طرح را بررسی و سپس راهبردها و اولویتها را مشخص و به شکل رسمی ابلاغ می کنیم.
 
یار احمدی با بیان نقطه نظرات وزیر صنعت،معدن وتجارت در خصوص ایجاد هم افزایی و همگرایی در اجراء و نظارت بر برنامه های مدیریت ریسک و مخاطرات HSEE و همچنین ساماندهی فعالیتها در بخش های مختلف واحد های صنعتی ، معدنی و تجاری گفت : نظارت بر شیوه های پیاده سازی دستوالعمل برنامه جامع مدیریت بهداشت ، ایمنی ، محیط زیست و انرژی مورد تاکید ایشان است.  
 
وی گفت : انطباق جهت گیریها و  کنش و واکنش HSEE در واحدهای صنعتی و معدنی و همچنین ساماندهی فعالیتهای این حوزه  در رفع مشکلات کمک می کند.
 
درادامه این نشست ، کارشناسان HSEE سازمانهای صنعت ، معدن و تجارت استانها ضمن تشریح ساختار HSEE در استان  ، پیشنهاداتی در خصوص اجرای برنامه جامع مدیریت بهداشت ، ایمنی ، محیط زیست و انرژی ارائه نمودند.
 
 
 
 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه