طرح‌های جدید پتروشیمی با بالاترین سطح ایمنی ساخته میشوند
 
موج - مدیر HSE شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: طرح‌های جدید پتروشیمی با ابلاغ دستورالعمل‌ها و قوانین جدید با بالاترین سطح HSE ساخته میشوند.
 
به گزارش خبرگزاری موج، قدرت الله نصیری، مدیر HSE شرکت ملی صنایع پتروشیمی، اظهار کرد: در بخش ایمنی طرح‌ها به‌تازگی مجموعه ۳ جلدی مهندسی ایمنی در طراحی نگاشته شده است و آنچه که باید در حوزه ایمنی مورد استفاده قرار بگیرد، ابلاغ خواهد شد.
وی با بیان این‌که این روش‌ها و دستورالعمل‌ها را به عنوان دستگاه حاکمیتی به طرح‌ها خواهیم داد، اما؛ در چگونگی اجرای آن و به عبارتی چگونه اجرا کردن آن نمیتوانیم نظارت کنیم، افزود: قوانین نظارتی در سطح ملی برای شرکت‌های خصوصی تعریف نشده است و باید با هدف تولید پایدار و ایمن این وظایف از سوی قانون‌گذاران تدوین شده و ابلاغ شود تا شرکت‌ها تکلیف خود را نسبت به قانون بدانند.
نصیری تصریح کرد: HSE شرکت ملی صنایع پتروشیمی وظایف محوله را انجام میدهد و در بخش پدافند غیر عامل، بحران و ایمنی حاکمیتی فعالیت دارد، اما؛ شرکت‌های خصوصی در برخی موارد همکاری لازم را به عمل نمیآورند که این موضوع برای صنعت پتروشیمی کشورمان مطلوب نیست.
 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه