در جلسه علنی شورای شهر مطرح شد:
پایتخت تنها 10 درصد در برابر زلزله آماده است/ توقف سه ساله ساخت سوله بحران در تهران
 
خبرگزاری میزان- در یکصد و هشتاد و سومین جلسه علنی شورای شهر تهران غلامرضا انصاری عضو کمیسیون برنامه و بودجه نسبت به آمادگی ده درصدی پایتخت در برابر زلزله احتمالی ابراز نگرانی کرد و رضا تقی‌پور، سخنگوی این شورا از توقف ساخت سوله بحران به دلیل تخصیص بودجه غیر نقدی به سازمان مدیریت بحران شهر تهران سخن گفت.
 
 
 
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری میزان، غلامرضا انصاری در یکصد و هشتاد و سومین جلسه علنی چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران با هشدار نسبت به زلزله احتمالی در پایتخت پیشنهاد داد یک جلسه شورا بدین منظور با حضور مسئولان مربوطه از جمله هلال‌احمر، وزارت کشور و شهرداری تهران اختصاص یابد تا در این حوزه به تصمیم گیری واحدی دست یابیم.
 
وی با ابراز نگرانی نسبت به اینکه مسئولان اعلام کرده‌اند تنها 10 درصد برای زلزله احتمالی در تهران آمادگی داریم، عنوان کرد: این عدد نگران‌کننده و هشداردهنده است لذا با توجه به اینکه آقای عکاشه نسبت به این موضوع برای همکاری اعلام آمادگی کرده اند در جلسه مذکور نیز ایشان حضور داشته باشند.
 
در ادامه مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر اظهارنظر کارشناسان در این حوزه گفت: پیشنهاد می کنم جلسه هایی که در آینده در این مورد برگزار می شود با حضور کارشناسان امر باشد تا مسئولان.
 
در ادامه رضا تقی پور با اشاره به اینکه از سالهای 90 تا 93 ساخت سوله توسط سازمان مدیریت بحران شهر تهران متوقف شده بود، اظهار کرد: دلیل این امر تخصیص بودجه غیر نقدی به این سازمان در سالهای گذشته بود.
 
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در پایان با اشاره به آغاز به کار ساخت سوله بحران از سال 93 تاکنون عنوان کرد: این سوله های پس از اتمام در اختیار سازمان مدیریت بحران قرار می گیرد.
 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه