برگزاری همایش تکنیکهای مدرن در شرایط اضطراری و پیشگیری از حریق
 
صدای صنعت-همایش تکنیکها و رویکردهای مدرن در شرایط اضطراری و پیشگیری از حریق با هدف به روز کردن و ارتقا دانش عملیاتی در حوزه ایمنی و آتش نشانی و مدیریت بحران برگزار شد.
 
در این همایش که امروز (سه شنبه ،٢٤ شهریور) در سالن مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران برگزار شد، برَدلی هابی، رئیس HSE پالایشگاه ساپرف آفریقای جنوبی، به عنوان مدرس، به معرفی شاخصهای ایمنی در پالایشگاه ساپریف پرداخت.
 
 وی با اشاره به این‌که بیشتر افرادی که در این همایش حضور دارند در حوزه HSE فعالیت می‌کنند، گفت: حضور در این همایش برای من بسیار آموزنده خواهد بود زیرا این همایش بر اساس اشتراک گذاری دانش است.
 
 بردلی با اشاره به دوران تحریمهای ایران، افزود: ایران دوران سختی را پشت سر گذاشته است و از این به بعد آینده روشنی برای صنعت وجود دارد و نیروهای HSE وظیفه بزرگی را در این آینده سهیم هستند. 
 
به گزارش شرکت ملی نفت ایران، این همایش براساس محورهای پیشگیری از حریق در صنایع نفت، بررسی تاکتیکها و استراتژیهای اطفای حرق مخازن و واحدهای فرایندی شامل فرماندهی حادثه، برنامه ریزی پیش از حادثه، استراتژی و تاکتیک در مقابله با حریق واحدهای فرآیندی و مخازن و همچنین فرماندهی در هنگام بحران و حادثه شامل چالشهای مدیریت بحران، فلسفه‌های مدیریت و فرماندهی، رهبری و تغییر رفتار به منظور به حداکثر رساندن بازدهی عملکرد کارکنان ادامه یافت. 
 
پالایشگاه ساپرف یک پالایشگاه مطرح بین المللی است که با سرمایه گذاری مشترک شرکت بی پی و شل در کشور آفریقای جنوبی فعالیت می کند. مدیریت HSE شرکت ملی نفت ایران با رویکرد ارتقا دانش و مهارتهای فنی پرسنل خود، برگزاری این نوع همایش را در اولویت قرارداده است.
 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه