٢٦٠٠ نفر ساعت آموزش اچ اس یی در خطوط لوله منطقه شاهرود
 
 
صدای صنعت-با هدف توانمندسازی آتش نشانان خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شاهرود ٢٦٠٠ نفر ساعت آموزش در قالب ١٥ دوره آموزشی در پنج ماه نخست امسال برگزار شده است. 
 
این دوره های آموزشی با توجه به حجم ذخیره سازی،تخلیه و بارگیری فرآورده های نفتی،همچنین خطرهای بالقوه موجود در انبار نفت منطقه و نواحی تابع در قالب ٢٦٠٠ نفرساعت آموزش انجام شده است.
 
 در این دوره ها که با محتوای ایمنی و آتش نشانی و با هدف ارتقای دانش افراد برای پیشگیری و کاهش حوادث برگزار شد، مطالب کاربردی و عملی شناخت آتش و انواع آن ارائه شد.
 
 برپایه این گزارش،در مدت برگزاری دوره های آموزشی یادشده،مطالب دیگری درحوزه امداد و نجات،اطفای آتش،آشنایی با انواع خاموش کننده آتش، همچنین آموزشهای صحیح کارکردن برای جلوگیری از آسیبهای بدنی کارکنان ستادی، عملیاتی، همچنین کارکنان جایگاهها و رانندگان نفتکش نیز ارائه شده است. علاوه برمانورهای مستمر سالیانه، برگزاری مانورحریق در شب با هدف توانمندسازی بیش از پیش برای مقابله با این رویداد، دیگر موارد ارائه شده به وسیله اچ اس یی منطقه شاهرود است.
 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه