شرکتهای پرحادثه در اولویت ممیزی اچ اس یی قرار دارند

 

معاون ایمنی و آتش نشانی اداره کل اچ اس یی وزارت نفت گفت: شرکتها و مناطق عملیاتی صنعت نفت که بیشترین حوادث را داشته اند در اولویت بازدید و ممیزی از سوی این اداره کل قرار دارند.
 
 
 
 
سیدمحمد پورراکی در گفتگو با خبرنگار شانا در مورد هدف تشکیل کارگروه ممیزی و بازدیدها اظهار کرد: این کارگروه به منظور حضور بیشتر کارشناسان اچ اس یی در شرکتها و مناطق عملیاتی و بررسی وضع و چالشهای آنها تشکیل شده است.
 
وی با بیان این که براساس برنامه ریزی انجام شده کارگروه بازدیدها در شش ماه نخست سال ٩٤ از ستاد شرکتهای اصلی، تابعه و مناطق عملیاتی برای بررسی وضع موجود بازدید به عمل آورده اند، یادآور شد: در شش ماه دوم سال بازدیدها هدفمندتر می شود و نقش همکاری و همیاری و نظارتی بیشتری به خود بگیرد.
 
پورراکی با اشاره به این که بازدیدهای اچ اس یی به صورت دوره ای از تمام صنعت نفت تا پایان سال براساس برنامه ریزی انجام می شود، گفت: بازرسیهای موردی نیز برحسب موارد اتفاقی که تشخیص داده می شود صورت می گیرد.
 
معاون ایمنی و آتش نشانی اداره کل اچ اس یی وزارت نفت با اشاره به انجام چهار بازدید از ستاد اچ اس یی چهار شرکت اصلی و ٧ بازدید از شرکتهای فرعی و مناطق عملیاتی افزود: جدول زمانبندی و برنامه ریزی بازدیدها تا آخر سال تدوین شده و براساس برنامه ریزی انجام شده از شرکتها و مناطق عملیاتی بازدید به عمل می آید.
 
به گفته وی، این کارگروه برنامه ریزی بازدید و تهیه گزارش از ١٨ منطقه خارج از تهران و ١٠ شرکت در داخل تهران را در دستور کار خود دارد.
 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه