در شرکت پایانه های نفتی ایران محقق شد
ثبت بیش از ٨ میلیون و ٥٥٧ هزار نفرساعت کار بدون حادثه
            
 
رئیس پایانه نفتی خارک از انجام بیش از ٨ میلیون و ٥٥٧ هزار و ٦٨٤ نفرساعت کار بدون حادثه در یک سال گذشته در شرکت پایانه های نفتی ایران خبر داد.
 
عباس اسدروز در گفتگو با خبرنگار شانا، اظهار کرد: انجام ٨ میلیون و ٥٥٧ هزار و ٦٨٤ نفرساعت کار بدون حادثه در شرکت پایانه های نفتی ایران نشان از بلوغ علمی کارکنان و ارائه آموزشهای هدفمند به منظور مقابله با سوانح و کاهش آمار مخاطرات شایع در صنعت است.
 
وی توانایی کارکنان شرکت پایانه های نفتی ایران را در اجرای عملیات ایمن بسیار بالا دانست و تاکید کرد: پهلودهی و جداسازی نفتکشها در بالاترین سطح استانداردهای بین المللی و عملیات تعویض و ترمیم بیش از ٢٨٠٠ متر خطوط لوله انتقال مواد نفتی در تاسیسات صنعتی و باراندازهای صادراتی جزیره خارک از مهمترین اقدامات انجام شده در این شرکت است که خوشبختانه همه این عملیات، بدون ثبت هیچگونه حادثه ای به انجام رسیده است.
 
رئیس پایانه نفتی خارک از برگزاری بیش از ١٤ هزار و ٤٦٢ نفر ساعت دوره آموزشی مرتبط با اچ اس یی در شرکت پایانه های نفتی ایران خبر داد و تصریح کرد: ثبت بیش از ٨ میلیون نفر ساعت کار بدون حادثه در یک سال گذشته نشان از دانش و مهارت کارکنان و اثربخشی دوره های آموزشی داشته است.
 
اسدروز یادآور شد: برای امسال نیز ٢٤ عنوان دوره آموزشی پیش بینی شده که همه این دوره ها مطابق با برنامه ریزی انجام شده تا پایان سال برگزار می شود. 
 
 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه