ارائه خدمات H2S به شرکت های بهره بردار و پروژه‌های حفاری 
 
ارائه خدمات H2S به شرکت های بهره بردار و پروژه های حفاری در مناطق نفتخیز خشکی و دریایی از سوی شرکت ملی حفاری ایران اجرایی شد.
 
معاون مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) شرکت ملی حفاری در بیان جزئیات بیشتر در این زمینه توضیح داد: ارائه این خدمات در راستای سیاستگذاری شرکت مبنی بر استفاده از توانمندی های فنی و مهندسی موجود، صورت می گیرد. مهندس سعید قربانی گفت: در این ارتباط تاکنون 12 یونیت H2S تامین و به همراه نیروهای متخصص در موقعیت های تعیین شده از سوی واحدهای متقاضی مستقر شده اند. وی افزود: این خدمات در زمان حاضر به پروژه های طرح توسعه میدان نفتی آزادگان و یاران جنوبی، آذر، بخش خشکی میدان گازی کیش و همچنین فازهای 17 و 18 میدان گازی پارس جنوبی ارائه می شود. قربانی اظهار کرد: این سرویس در مواقعی که چاه ها دارای غلظت بالای گاز سمی سولفید هیدروژن و منواکسید کربن هستند برای حفظ سلامت کارکنان عملیاتی در برابر خطرات این گازها مورد استفاده قرار می گیرد. 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه