بهره برداری از شبکه ایمنی آتش نشانی مجتمع بندری پارس
 
سیستم ایمنی آتش نشانی مجتمع بندری پارس با حضور مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به بهره برداری رسید.
 
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "انرژی خبر "، ایستگاه پمپاژ آب شامل 8 دستگاه پمپ آب است که آب مورد نیاز شبکه آتش نشانی  مجتمع بندری پارس را تامین می کند و خطوط آن نیز با قطر 150 تا 450 فشاری برابر با 12 بار را تحمل می کند .
 
مهدی یوسفی مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با حضور در مجتمع بندری پارس ضمن بازدید از ایستگاه پمپاژ آب، موتور خانه ، اتاق کنترل و خطوط لوله انتقال آب شبکه ایمنی آتش نشانی برخی از موارد ضروری و لازم برای بهبود کارآیی این شبکه یادآور شد.
 
وجود پس کرانه ای شامل دو پایانه بزرگ کانتینری و انبارهای سرپوشیده و روباز برای تخلیه و بارگیری محموله های کانتینری، فله و بسته بندی و امکانات سوخت رسانی، از جمله ویژگی های مجتمع بندری پارس است.
 
این مجتمع همچنین شامل بندر پتروشیمی (با 15 پست اسکله)، اسکله های بارگیری سیار، اسکله های سوخت رسانی، بارگیری و تخلیه و واردات و صادرات کالاهای عمومی و صادرات گوگرد است.
 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه