از لحاظ ایمینی و محیط زیست ، پیشرفته ترین پالایشگاه کشور آخر شد
 
  
براساس ارزیابی صورت گرفته توسط HSE (ایمنی، بهداشت و محیط زیست) شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی از ۹ پالایشگاه فعال در کشور، شرکت پالایش نفت امام خمینی شازند اراک رتبه نهم را از لحاظ ایمنی و محیط زیست به خود اختصاص داد.
 
 به گزارش گروه اقتصادی «خبرگزاری دانشجو»؛ براساس ارزیابی صورت گرفته توسط HSE (ایمنی، بهداشت و محیط زیست) شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی از 9 پالایشگاه فعال در کشور، شرکت پالایش نفت امام خمینی شازند اراک رتبه نهم را از لحاظ ایمنی و محیط زیست به خود اختصاص داد.
 کسب رتبه نهم توسط این مجموعه در حالی صورت می گیرد که به گفته مسئولان صنعت نفت،پالایشگاه نفت امام خمینی شازند اراک سودده ترین و مدرن ترین پالایشگاه در کشور و بزرگترین تولید کننده بنزین با استاندارد یورو4 است که بنزین تولیدی در این پالایشگاه در شهر تهران و اراک مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 
 عملکرد ضعیف مسئولان پالایشگاه اراک موجب شده است تا عملا این پالایشگاه به صورت غیر اقتصادی فعالیت کند. 
 
 
 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه