آتش‎سوزی در فاز یک پارس جنوبی عمدی بود؟
 
آتش‌سوزی اطراف پالایشگاه اول پارس جنوبی با تلاش آتش‌نشانی منطقه ویژه مهار شد.
 
به گزارش تنگستان نما، عصر چهارشنبه سایت فاز یک میدان گازی پارس جنوبی دچار آتش‌سوزی شد که با اعزام تیم آتش‌نشانی سازمان منطقه ویژه پارس در مدت 45 دقیقه مهار شد.
 
مدیر آتش‌نشانی سازمان منطقه ویژه پارس جنوبی با تایید وقوع آتش‌سوزی در اطراف پالایشگاه اول پارس جنوبی اظهار داشت: بلافاصله پس از اعلام حریق، تیم‌های مجرب امداد و نجات آتش‌نشانی به منطقه اعزام و نسبت به مهار آتش اقدام کردند.
 
جعفر دیناروند افزود: آتش‌سوزی در ابتدا شامل پلاستیک و چوب روبروی پالایشگاه اول پارس جنوبی بود که با باد نسبتا شدید به درختان و محیط اطراف نیز گسترش یافت که با تلاش بسیار مناسب و سریع آتش‌نشانی منطقه ویژه در کمتر از 45 دقیقه به طور کامل مهار شد.
 
وی یادآور شد: ظاهرا آتش‌سوزی عمدی بوده و البته علت اصلی آتش‌سوزی در دست بررسی است.
 
مدیر آتش‌نشانی پارس جنوبی بیان کرد: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در بر نداشته و هم‌اکنون نیز پرسنل آتش‌نشانی منطقه ویژه در آمادگی کامل قرار دارند.
 
در یک ماه گذشته این پنجمین آتش‌سوزی در منطقه پارس جنوبی است.
 
منبع: فارس
 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه