آغاز به کار اولین کنفرانس ملی محافظت ساختمان‌ها و سیستم‌های حمل‌ونقل در برابر آتش
 
 
تین‌نیوز| اولین کنفرانس ملی محافظت ساختمان‌ها و سیستم‌های حمل ونقل در برابر آتش امروز 29 اردیبهشت ماه در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار شد.
 
به گزارش خبرنگار تین‌نیوز اولین کنفرانس ملی محافظت ساختمان‌ها و سیستم‌های حمل و نقل در برابر آتش امروز 29 اردیبهشت ماه، با حضور محمد شکرچی زاده؛ رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، حامد مظاهریان؛ معاون وزیرراه وشهرسازی، سعید شریف‌زاده؛ مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران و دنیل ژویه؛ رئيس شركت افكتيس در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار شد.
 
سعید بختیاری، معاون آموزش و توسعه فناوری این مرکز و دبیر علمی کنفرانس اظهار داشت: در گذشته دو کنفرانس در سال‌های 82 و 85 برگزار شد اما یک کنفرانس با ماهیت ملی و حمایت وزارت راه و شهرسازی و دربرگیری حوزه حمل‌ونقل خالی بود.
 
 وی افزود: ارسال حجم مقالات ارسالی نشان‌دهنده حرکت رو به رشد قشر دانشگاهی به موضوع مهندسی آتش است.
 
دبیر علمی کنفرانس ملی محافظت ساختمان‌ها و سیستم‌های حمل و نقل در برابر آتش با اشاره به روند برگزاری این همایش دو روزه، گفت: پس از مراسم افتتاحیه علاوه بر سخنرانی‌های اساتید و کارشناسان داخلی و خارجی کارگاه‌های تخصصی در زمینه‌های مختلف حمل و نقل شامل تونل، راه آهن، مترو  وفرودگاه  برگزار خواهد شد.
 
وی در ادامه خاطرنشان کرد: خوشبختانه حرکت‌های مثبتی در خصوص ایمن‌سازی اتوبوس‌ها انجام شده است که فردا در مورد آن بحث و گفتگو خواهد شد.
 
در مراسم افتتاحیه این کنفرانس از خسرو پاکدامن؛ اولین رئیس مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن تقدیر و تشکر شد.
 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه