عملیات اصلی اطفاء حریق در پتروشیمی بوعلی ماهشهر آغاز شد
 
آبادان - ایرنا - عملیات اصلی اطفاء حریق مخزن 2001C مجتمع پتروشیمی بوعلی سینای منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره) با همکاری نیروهای عملیاتی و آتش نشانی آغاز شد.
 
هاشم بالدی مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان روز جمعه در خصوص این خبر به ایرنا گفت:تاکنون دو مرحله اطفاء حریق و پاشش مواد اطفاء حریق با بالگرد به صورت موفقیت آمیز انجام شده است.
وی ابراز امیدواری کرد؛ با همکاری مطلوب بین بخشی و برنامه پیش بینی شده، اتش در مخزن 2001C پتروشیمی بوعلی سینای ماهشهر به صورت کامل مهار شود.
وی گفت: خوشبختانه با تدابیر اندیشیده شده از گسترش آتش سوزی به سایر قسمتهای پتروشیمی جلوگیری شد و هیچ خطری شهر ماهشهر و یا سایر قسمتهای پتروشیمی بوعلی را تهدید نمی کند.
وزیر نفت نیز از شب گذشته وارد ماهشهر شده است و تمامی موارد را مدیریت می کند و استاندار خوزستان و دیگر مسئولان استان نیز در محل آتش سوزی حضور دارند و تیم های عملیاتی را هدایت می کنند.
آتش سوزی در پتروشیمی بوعلی سینا از چهارشنبه (١٧تیرماه) آغاز شده است. آتش سوزی در برج ٨٠٠١ که با ١٢١ متر ارتفاع یکی از بلندترین برجهای پتروشیمی است، بامداد پنجشنبه (١٧ تیرماه) تقریبا به طور کامل مهار شده است. 
آتش در مخزن این پتروشیمی که صبح پنجشنبه مهار شده بود بار دیگر زبانه کشید اما تحت کنترل نیروهای حاضر در منطقه است.
 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه