مدیرعامل شرکت نفت وگاز پارس: واحدهای زیست محیطی پالایشگاههای پارس جنوبی توسعه می یابند
            
 
تمام واحدهای زیست محیطی پالایشگاههای در حال توسعه پارس جنوبی با تجهیز واحدهای جانبی خود همسو با ارتقای شاخصهای ایمنی و بهبود استانداردهای پایداری محیط زیست، توسعه می یابد.
 
به گزارش شانا به نقل از شرکت نفت وگاز پارس، علی اکبر شعبانپور مدیرعامل شرکت نفت وگاز پارس با اشاره به بررسی طرحی همسو با ارتقای شاخصهای ایمنی و بهبود استانداردهای مرتبط با حفظ و پایداری محیط زیست، گفت: براین اساس همه واحدهای زیست محیطی پالایشگاههای در حال توسعه پارس جنوبی با تجهیز واحدهای جانبی، توسعه خواهند یافت.
 
شعبانپور گفت: رویکرد شرکت نفت وگاز پارس در مراحل اجرا و راه اندازی طرحهای پارس جنوبی، تاکید و تمرکز بر شاخصهای اچ اس ایی و اجرای الزامات ایمنی، بهداشت و محیط زیست است.
 
وی با تاکید بر اهمیت اجرای دستورعملهای ایمنی پالایشگاهها به خصوص در مرحله راه اندازی، خاطرنشان کرد: پیمانکاران بخش راه اندازی موظفند تمام دستور عملهای ابلاغی از سوی کارفرما را مطابق برنامه راه اندازی به اجرا درآورند. 
 
شعبانپور با اشاره به این که بهره برداری اصولی از منابع ملی و صیانت از محیط زیست مستلزم پیاده سازی قوانین و الزامات اچ اس ایی است، گفت: در همین رابطه لازم است تا واحدهای مرتبط با تصفیه گاز، آب ترش همراه با گاز و گوگردسازی در اولویت اجرایی قرار گیرند.
 
مدیرعامل شرکت نفت وگاز پارس از جمله اولویتهای ویژه این شرکت در زمینه راه اندازی طرحها را تلاش برای کاهش گاز خروجی به مشعل ( فلرینگ) پالایشگاههای در حال توسعه اعلام و تصریح کرد: بر این اساس از پیمانکاران اجرایی برخی از پروژه های پارس جنوبی خواسته شده تا با ارائه پیشنهادهای فنی و مالی خود به کارفرما، طرحی در خصوص توسعه و تجهیز بخشهای جانبی واحدهای زیست محیطی ارائه دهند تا با اجرای آن علاوه بر ارتقا شاخصهای استاندارد در مسیر توسعه پروژه ها، پایداری مناسبی در حفظ محیط زیست صورت پذیرد.
 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه