در نفت و گاز مسجدسلیمان برگزار شد؛
مانور ارزیابی سطح آمادگی اطفای آتش مخازن ذخیره نفت 
 
مانور ارزیابی توان و سطح آمادگی آتش نشانان در مهار و اطفای آتش مخازن ذخیره نفت توسط واحد HSE شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان برگزار شد .
 
رییس اداره ایمنی بهداشت و محیط زیست این شرکت با بیان خبر بالا اظهار داشت : این اقدام در راستای تقویم آموزشی این اداره و در جهت حفظ آمادگی آتش نشانان و فرماندهان آتش نشانی در هنگام حوادث آتش سوزی‌های صنعت نفت انجام شد . سهراب ترکیان افزود : طی این مانور که با حضور 15 نفر از آتش نشانان ایستگاه آتش نشانی و 5 نفر کارشناس اداره HSE صورت گرفت عملیات هدف گیری و انتقال فوم به سقف مخزن ذخیره و همچنین خنک سازی دیواره مخزن نفت با آب توسط آتش نشانان بخوبی انجام شد . به گفته این مقام مسئول در حوزه ایمنی صنعت نفت مسجدسلیمان در مدت زمان برگزاری این عملیات که با حضور و نظارت مدیرعامل و سایر مدیران این شرکت همراه بود ، تکنیک ها و تاکتیک‌های مقابله با آتش و وحدت فرماندهی از سوی کارشناسان به آتش نشانان منتقل شد. ترکیان افزود : طی این مانور که در واحد بهره برداری تل بزان و با بکارگیری تجهیزات اطفای آتش از قبیل خودروهای آتش نشان – مانیتور فوم ساز و مانیتور زمینی انجام شد مقدار 30000 لیتر آب و 200 لیتر فوم مصرف شد.
 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه