رتبه نخست حوزه ایمنی و آتش نشانی کشوربه شرکت پالایش نفت بندرعباس
 
شرکت پالایش نفت بندرعباس ، رتبه نخست حوزه ایمنی و آتش نشانی را در بین پالایشگاههای کشور از آن خود کرد.
 
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ رئیس ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت پالایش نفت بندرعباس گفت: پس از شرکت پالایش نفت بندرعباس، شرکتهای پالایش نفت شیراز و لاوان مشترکاً دوم و شرکت پالایش نفت تبریز رتبه سوم را در حوزه ایمنی واتش نشانی  کسب کردند.
خاور سنگری افزود: برای حفظ آمادگی و آگاهی از نقاط ضعف،  هرسال  بیش از 100 مانور در مقوله های مختلف در شرکت پالایش نفت بندرعباس اجرا می شود.
بر اساس ارزیابی های مدیریت بهداشت ،ایمنی و محیط زیست ، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی کشور ، ساعت کارکرد بدون حادثه کارکنان ،عدم وقوع آتش سوزی رعایت مباحث ترافیکی،  برگزاری دوره های آموزشی و فرهنگ سازی از عوامل  انتخاب  شرکت پالایش نفت بندرعباس  بعنوان واحد نمونه در  حوزه ایمنی و آتش نشانی بوده است .
در کشور 9 شرکت پالایش نفت فعال است که شرکت پالایش نفت بندرعباس با ظرفیت پالایش روزانه 350 هزار بشکه نفت خام و میعانات گازی تامین 18 درصد از انرژی مورد نیاز کشور را بر عهده دارد.
 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه