پالایشگاه تهران رتبه نخست حوزه بهداشت را کسب کرد
            
 
شرکت پالایش نفت تهران، رتبه نخست حوزه بهداشت حرفه ای را در میان پالایشگاه های کشور کسب کرد.
 
به گزارش خبرنگار شانا، پالایشگاه تهران بر اساس ارزیابی های صورت گرفته از سوی مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، رتبه نخست حوزه بهداشت حرفه ای سال ٩٤ را از میان ٩ شرکت پالایشی کشور از آن خود کرد.
 
پس از بررسی های به عمل آمده از سوی ستاد اچ اس یی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، با در نظر گرفتن معیارهایی از جمله حضور و فعالیت موثر و مستمر در جلسه های کمیته بهداشت، کاهش و کنترل عوامل زیان آور فیزیکی، شیمیایی و ارگونومیکی و عملکرد مناسب در حوزه ساخت عمومی و بهداشت محیط کار، اداره HSE شرکت پالایش نفت تهران در بخش بهداشت به عنوان اداره برتر در میان شرکت های پالایشی برگزیده شد.
 
اجرای پروژه هایی از قبیل ارزیابی مخاطرات شغلی، ارزیابی جامع ارگونومیک مشاغل و پایش جامع عوامل زیان آور محیط کار از جمله عوامل شاخص این واحد در سال ٩٤ بوده است.
 
واحد بهداشت اداره HSE شرکت پالایش نفت تهران در راستای اهداف و برنامه های خود پیرامون حفظ و ارتقای سلامت کارکنان اقدام به پیاده سازی سیستم مدیریت بهداشت بر اساس الزام های تعریف شده در صنایع نفت و گاز (OPG) کرده است.
 
شرکت پالایش نفت تهران در ١٥ کیلومتری جنوب تهران واقع شده و شامل دو پالایشگاه جنوبی «شماره ١» و پالایشگاه شمالی «شماره ٢» است که با توجه به نیاز بازارهای داخلی به فرآورده‌های نفتی ساخت این پالایشگاه از سال ٤٤ آغاز و در ٤٧ سال تکمیل شد.
 
ظرفیت اسمی این پالایشگاه ٨٥ هزار بشکه در روز بوده که طی اصلاحات فرآیندی در سالهای ٥٥ و ٨٢ به ١٢٠ هزار بشکه در روز افزایش یافت.
 
 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه