کارگاه مدیریت اصول ایمنی در بالادست صنعت نفت برگزار می شود
 
 
صدای صنعت-کارگاه آموزشی با محوریت مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست در بالادست صنعت نفت (Upstream HSE Management)، ٢٤ تا ٢٦ آبان ماه امسال در هتل بزرگ تهران برگزار می شود. 
 
نمایندگی شرکت CBC هلند در ایران به عنوان برگزار کننده این کارگاه اعلام کرده است: بررسی مسئولیت های مدیریت اچ‎اس‎یی با تمرکز خاص بر شرکت‎های اکتشاف و تولید و مطالعه و بررسی موردی حوادث صورت گرفته در صنعت بالادست و تحلیل مسائل مرتبط با آن در دستور کار کارگاه قرار دارد.
 بر اساس این گزارش، هدف از برگزاری این کارگاه درک نیازها و ضرورت‎های مدیریت اچ‎اس‎یی به عنوان بخشی از اصول قراردادها با شرکت‎های بین المللی، عناصر کلیدی اچ اس یی و بررسی جنبه های سازمانی و رفتاری مدیریت اچ اس یی است. 
مخاطبان این کارگاه، مدیران عامل، مدیران اچ اس یی، مدیران منابع انسانی و آموزش شرکت‎های فعال در صنعت نفت خواهند بود. 
این کارگاه با تدریس Herman Beltman که از استادان خبره حوزه مدیریت اچ‎اس‎یی در جهان و مدرس مدیریت ایمنی شرکت انگلیسی-هلندی شل است، برگزار می شود. 
بر اساس اعلام نمایندگی CBC هلند در ایران، علاقه‎مندان تا ١٠ آبان ماه امسال برای ثبت نام در این کارگاه فرصت دارند. در پایان کارگاه برای شرکت کنندگان گواهی بین المللی صادر خواهد شد.
 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه