رتبه نخست بندر امیرآباد در ارزیابی و ممیزی عملکرد مراکز HSE بنادر کشور
 
تین‌نیوز| مرکز HSE بندر امیرآباد به‌عنوان مرکز برتر HSE از لحاظ عملکرد در سطح سازمان بنادرو دریانوردی شناخته شد.
 
به گزارش تین‌نیوز، با اعلام اینکه عملکرد مرکز HSE بندر براساس ارزیابی به عمل آمده از سوی سازمان بنادر‌ و‌ دریانوردی به‌عنوان نخست دست یافت افزود اعتقاد بر این است که برنامه‌ریزی، مدیریت و اجرای اثربخش امور HSE یکی از مقوله‌های سودآور در هر سازمان و صنعت محسوب می‌شود که در این راستا بندر امیرآباد با ساختار تخصصی ایمنی، بهداشت و محیط‌‌ زیست به صورت هدفمند و منسجم گام‌های موثری را در جهت ایجاد محیط کار ایمن، حفظ و ارتقای سلامت نیروی انسانی، کاهش حوادث ناشی از کار و... برداشته است. 
 
بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوردی، علی خدمتگزار از جمله فعالیت‌های بندر درسال ۹۴-۹۵ را استقرار سیستم مدیریت HSE، بررسی هدفمند کلیه ریسک‌های ایمنی بهداشت و محیط زیست و هدف‌گذاری در جهت کاهش ریسک عملیات و فرایندهای بندری برشمرد و با بیان اینکه براساس ارزیابی به‌عمل آمده بیشترین ارتقای عملکرد از میانگین عملکرد مراکز HSE بنادر، به بندر امیرآباد اختصاص دارد کسب این مقام را به تمامی کارکنان بندر به‌خصوص پرسنل مرکز HSE تبریک گفت.
 
خدمتگزاردر پایان این خبر اظهار امیدواری کرد که بندر امیرآباد همواره به‌عنوان بندر ایمن معرفی شده و تمامی سرمایه‌گذاران با فراغ بال در این بندر به فعالیت بپردازند.

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه