همکاری ایران و نروژ در حوزه آموزش های تخصصی HSE
 
تفاهم نامه توسعه آموزش های تخصصی HSE میان شرکت LIoyd's Register و انجمن حرفه ایHSE کارآفرینان و پیمانکاران صنعت نفت (HSEOIC) در شرکت پتروپارس امضا شد.
 
به گزارش پایگاه خبری HSE ٬ به دنبال فعالیت های آموزشی و فرهنگ سازی، چاپ و ترجمه مستندات فنی و تخصصی در حوزه نفت و گاز و برگزاری آموزش های تخصصی،  انجمن حرفه ایHSE  موفق شد با ارائه مستندات و سوابق اجرایی، پس از ارزیابی کیفی از سوی شرکت LR، به عنوان نماینده انحصاری این شرکت برای ارائه سرویس ها و خدمات آموزشی تخصصی این حوزه و ارزیابی ریسک در حوزه نفت و گاز ایران تعیین شود.
 
انجمن حرفه ای HSE کارآفرینان و پیمانکاران صنعت نفت در سال ٨٨ با هدف ایجاد یک نهاد غیر انتفاعی معتبر و تاثیرگذار در توسعه فرهنگ و ارتقای عملکرد این حوزه و با بهره گیری از ٦ کمیته تخصصی فنی شامل٬ کمیته ایمنی، کمیته بهداشت، کمیته محیط زیست، کمیته آموزش و فرهنگ سازی، کمیته سیستم و کمیته فراساحل تاسیس شد و به عنوان انجمنی ملی با الگوبرداری از انجمن بین‌المللی تولیدکنندگان نفت و گاز «OGP» فعالیت خود را آغاز کرد.
 
هشت شرکت پتروپارس٬ اویک٬ مپنا٬ سازه٬ نارگان٬ ناموران٬ پیدک و کیسون از اعضای این انجمن هستند و دبیرخانه اجرایی آن نیز در محل مدیریت HSEQ ستاد مرکزی پتروپارس مستقر شده است.
 
این تفاهمنامه با حضور حمیداکبری٬ مدیرعامل شرکت پتروپارس و رئیس هیئت مدیره انجمن حرفه ای HSE و نمایندگان شرکت LR نروژ و تعدادی از اعضای هیئت اجرایی انجمن در شرکت پتروپارس امضا شد.
 
انتظار می رود با امضای این تفاهمنامه و با بهره برداری و اجرای برنامه های آموزش های تخصصی، نسبت به انتقال دانش فنی و فناروی روز مدیریت HSE در کشور گام برداشته شود.
 
منبع : شانا
نویسنده خبر : حسن گرجی
 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه