ابلاغ برنامه اچ اس ای به پارس جنوبی بوشهر
برنامه اچ اس ای ویژه منطقه پارس جنوبی در عسلویه استان بوشهر ابلاغ شده است.
 
برنامه اچ اس ای یا برنامه مدیریت محیط زیست، بهداشت و ایمنی ویژه منطقه پارس جنوبی در عسلویه استان بوشهر ابلاغ شده است.
 
 
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما رئیس سازمان محیط زیست در سفر به استان بوشهر در مصاحبه با خبرنگار ما گفت برنامه اچ اس ای یا مدیریت محیط زیست،بهداشت و ایمنی در حوزه پارس جنوبی و اجرایی شدن آن  توسط وزارت نفت ابلاغ شده است.
معصومه ابتکار افزود اجرایی شدن برنامه های زیست محیطی برای مدیریت صحیح پساب ها،هوا و پسماندهای منطقه در ماههای اخیر  به طور مستمر پیگیری شده است. 
وی گفت در سازمان محیط زیست حفظ و بهبود شرایط زیست محیطی در منطقه عسلویه به طور جدی در دست پیگیری است و و دولت یازدهم بر پایش و کنترل مستمر محیط زیست و کنترل آلاینده ها و بهبود شرایط زیست محطیی این منطقه پایبند است و امید است با مشارکت همگانی این طرح ها اجرا و شرایط بهتر شود.   
خانم ابتکار برای شرکت در جمع دانشجویان دانشگاههای استان در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت روز دانشجو،نشست با مسئولان استان و بررسی مسائل زیست محیطی  و نشست با اقشار مختلف مردم در خصوص بهبود شرایط زیست محیطی به استان بوشهر سفر کرده است
 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه