تصویب شغل آتش نشانی در ردیف مشاغل سخت و زیان آور
 
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: لایحه قرار گرفتن شغل آتش نشانی در ردیف مشاغل سخت و زیان آور در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید.
 
آتشپاد بهزاد بزرگزاد در گفتگو با خبرنگار ایمنا افزود: از 5 سال گذشته در کمیته های استانی موضوع سخت و زیان آور بودن شغل آتش نشانی را مطرح کردیم و خوشبختانه این پیگیری ها نتیجه بخش بود.
وی با اشاره به سختی های شغل آتش نشانان گفت: تاکنون در شهرهای مختلف کشور تعداد زیادی از آتش نشانان حین انجام عملیات اطفاء حریق مصدوم و یا حتی جان خود را از دست می دهند.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان اضافه کرد: حوادثی که آتش نشانان برای مهارکردن آنها گام برمی دارند بسیار عظیم است و برای افراد عادی خوف انگیز است.
وی تاکید کرد: به دلیل تنوع حوادث و حریق ها و ارتباط آنها با گازهای سمی و مواد شیمیایی، شغل آتش نشانی جزء سخت ترین و پُر استرس ترین مشاغل به شمار می رود و به همین دلیل با انجام پیگیری های فراوان توسط سازمان آتش نشانی شهرداری اصفهان، لایحه قرار گرفتن شغل آتش نشانی در ردیف مشاغل سخت و زیان آور در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید.
بزرگزاد ابراز امیدواری کرد با تصویب این لایحه در شورای نگهبان، آتش نشانان به حقوق واقعی خود برسند
 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه