پروژه های شهری شمال تهران ارزیابی HSE می شوند
 
شهردارآنلاین: به منظور ارتقای سطح بهداشت،ایمنی و محیط زیست در اجرای پروژه های شهری از آغاز سال جاری تا کنون از مجموع 140 پروژه شهری فعال در شمال تهران بیش از یک هزار بازدید توسط بازرسان اداره HSE شهرداری منطقه یک انجام شده است.
  
به گزارش شهردار آنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک،کیوان فاتحی منش رئیس اداره HSE ودبیرشورای هماهنگی سامانه مدیریت HSE شهرداری این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت: با هدف ارتقای وضعیت HSE  پروژه‏ های عمرانی ، ابنیه، سوله‏ های بحران، بوستان‏ ها و نگهداری فضای سبز،سایت های برف روبی، علایم ترافیکی، پل‏ها و ساختمان‏های اسکان کارگری مورد بازدید قرار گرفتند.
فاتحی منش تصریح کرد:دراین بازدیدها الزامات HSE شامل مقررات ملی ساختمان(مباحث 1 الی 22)، رعایت بهداشت در محیط کار، استفاده از تجهیزات حفاظت فردی(PPE)،رعایت الزامات زیست‏ محیطی، ایمنی کنترل ترافیک، ایمنی حریق،ایمنی برق،ایمنی حفر چاه‏دستی و گودبرداری‏ها، نحوه مدیریت و کنترل حوادث و بحران،ارزیابی شد.
این مقام مسئول یکی ازمحورهای فعالیت اداره HSE را ارتقای وضعیت سطح دانش بهداشت،ایمنی و محیط زیست( HSE ) در پیمانکاران دانست و گفت: از ابتدای سال تا کنون 7 سمینار آموزشی برای پیمانکاران برگزار شده است که به طور میانگین در هر سمینار 100 نفر از  مدیران عامل شرکت های پیمانکاری و نمایندگان آنها تحت آموزش الزامات HSE قرار گرفتند.
وی هدف از آموزش HSE پیمانکاران را افزایش میزان تاثیرگذاری و اثربخشی HSE در بدنه اجرایی شهرداری، رفع بخش عمده موارد عدم انطباق عملیاتی در سایت های پیمانکاری،کاهش میزان حوادث پیمانکاری در طول زمان و ساماندهی روند پیگیری اقدامات اصلاحی در سطح پروژه های عملیاتی عنوان نمود.
 
   
  
 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه