نشست مشترک مديران HSE آبفا/آبفار غرب کشور در همدان با حضور دبير آبفاي کشور
 
به گزارش دفتر روابط عمومي آبفاي استان همدان:
 
در روزهاي 27 و 28 ماه جاري و با حضور دبير کميته HSE شرکت مهندسي آبفاي کشور،نشست دو روزه مديران و مسئولين بهداشت،ايمني و محيط زيست شرکت هاي آب و فاضلاب شهري و روستايي استان هاي کرمانشاه، لرستان، کردستان، ايلام و همدان به ميزباني شرکت آب و فاضلاب استان همدان برگزار گرديد.
مديرعامل آبفاي شهري استان همدان در اين باره گفت:کليه شرکت هاي آبفاي کشور در حوزه HSE از طرف شرکت مهندسي آبفاي کشور به 8 منطقه تقسيم شده اند و استان هاي منطقه 6 کشور شامل کرمانشاه، لرستان، کردستان، ايلام و همدان با مرکزيت آبفاي شهري همدان در يک گروه قرار گرفته اند.مهندس حسيني بيدار افزود:مسئوليت کليه هماهنگي ها،برگزاري نشست هاي هم انديشي و جلسات کاري و تنظيم و يکسان سازي مستندات در قالب نظام کدينگ مستندات و شرکت در کار گروه کشوري مسئولين مناطق 8 گانه HSE بر عهده ي دفتر HSE آبفاي استان همدان است.   
وي خاطرنشان کرد:اين نشست با هدف تبادل نظر و انتقال دانسته ها و تجربيات و به منظور هم انديشي، هم افزايي و بهپويي در بين کليه مديران و کارشناسان HSE شرکت هاي منطقه شش برگزار گرديد و طي آن هر يک از مدعوين به بيان نقطه نظرات و پيشنهادات اصلاحي و گزارش عملکرد سالانه خود پرداختند. 
 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه