همایش تبیین کارکرد مدیریت HSEE در اقتصاد مقاومتی در همدان برگزار شد
 
همایش استانی تبیین کارکردهای HSEE ( سیستم مدیریت بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی ) در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی با قرائت پیام وزیر صنعت ،معدن و تجارت و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در همدان برگزار شد.
 
به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، در این آئین که روز چهارشنبه با حضور مسوولانی از وزارت صنعت، معدن، تجارت، سازمان حفاظت محیط زیست و معاونان استانداری همدان برگزار شد، ابتدا نماهنگی از مجاهدت و جانفشانی آتش نشانان در حادثه ساختمان پلاسکو تهران به نمایش گذاشته شد.
 
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان در این همایش گفت: تلاش های زیادی در راستای شناساندن مفاهیم زیست محیطی تاکنون از سوی دستگاههای مختلف انجام شده ولی تلاش محیط زیست متوازن و متمرکز کردن این برنامه ها و اقدامات است.
 
محمدرضا محمدی افزود: سند فرا بخشی حفاظت محیط زیست توسط معاون رییس جمهوری و چند تن از وزرا امضا شده تا بتوان تلاش بخشی دستگاه های مختلف برای حفظ محیط زیست را در یک چارچوب قرار داد.
 
مدیرکل حفاظت محیط زیست همدان گفت: برای حفظ محیط زیست دنبال همسو و هماهنگ کردن این تلاش ها هستیم که یکی از بهترین ابزارها برای هماهنگ کردن فعالیت های صورت گرفته توجه بهسیستم مدیریت HSEE است.
 
محمدی افزود: در 2 دهه گذشته تنها از شیوه فرهنگ سازی و آموزش برای ترویج حفظ محیط زیست استفاده شده که باید این رویه از شکل سنتی خارج و به شکل تخصصی انجام شود.
 
وی اظهار کرد: برای دستیابی به این هدف سازمانهای مردم نهاد تخصصی راه اندازی شد علاوه بر آن کانون حمایت از محیط زیست و 2 تشکل هنرمندان حامی محیط زیست شکل گرفت تا خانواده محیط زیست گسترش یابد.
 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه