معدن

بیش از 500 معدن کشور دارای واحد ایمنی و بهداشت است

رئیس مرکز آمار و اطلاعات را راهبری وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: طبق نتایج آماری بدست آمده 527 معدن در کشور دارای واحد بهداشت، ایمنی و محیط زیست است.

میرفلاح نصیری گفت: مرکز آمار و رفاه اجتماعی بر اساس نتایج طرح آمارگیری از معادن در حال بهره‌برداری که به صورت سالیانه از سوی مرکز آمار ایران صورت می‌گیرد گزارشی تحت عنوان وضعیت بهداشت و ایمنی معادن در حال بهره‌برداری را در کشور تدوین و منتشر کرده است. 

وی افزود: طبق نتایج بدست آمده 527 معدن در کشور دارای واحد بهداشت، ایمنی و محیط زیست است همچنین در 424 معدن در حال بهره‌برداری نیز حادثه رخ داده است. 

نصیری تصریح کرد: علت عمده حوادث رخ داده شده و تصادف و برخورد با اجسام در حال حرکت بوده است و بیشترین رخداد حادثه نیز در استان‌های یزد و سمنان بوده است. 

رئیس مرکز آمار و اطلاعات راهبردی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطر نشان کرد: نتایج این طرح حاکی از این است که تعداد 44 نفر از حادثه دیدگان فوت کرده‌اند و در واقع نرخ فوت ناشی از حوادث ناشی از کار در جامعه مشمول این طرح کمی بیش از 5 در ده هزار نفر است. 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه